CHECK CZECH FASHION  |

Narozeninová mega soutěž s Check Czech Fashion! / #5letccf

25. 8. 2015 |

Check Czech Fashion slaví 5. narozeniny! Podívejte se, jak šel čas s Anet, Bárb a Mari!

Věřili byste, že už je to 5 let, co Check Czech Fashion začalo mapovat módu v českých ulicích? Od té doby vám dělá společnost celých 1 826 dnů (ano, zažily jsme jeden přestupný rok!), za které jsme neskutečně vděčné, protože každý z nich nás naučil něco nového a posunul nás zase o kousek dál. A hlavně jsme díky Check Czech Fashion našly opravdové přátelství.

#5letccf

Check Czech Fashion by ale nikdy nebylo tak daleko nebýt vás, našich čtenářů a čtenářek, nebýt našich rodin, kamarádů, ale i partnerů, kteří s námi spolupracují a se kterými jsme si za ta léta vybudovaly skvělý vztah. Děkujeme všem, kteří nám jakkoliv pomohli a kteří nás podporovali v tom, co děláme!

Za těch 5 let jsme publikovaly 1 188 článků a dalších 69 je archivováno. Zjednodušeně tedy každý druhý den vyšel jeden článek a kousek :) Zatímco jsme všechny 3 studovaly a pracovaly, našly jsme si čas, abychom tvořily něco navíc. Pro vás. Pro radost.

Vyprodukovaly jsme 36 videí, z nichž 16 vydá za plnohodnotnou televizní reportáž. Díky, Lubomíre! Určitě si připomeňte díly seriálů Fashion Confession a Otevíráme vaše skříně. Nafotily jsme 15 módních editorialů, kde jako modelka byla vždy některá z nás.

Vyfotily jsme 723 street stylů neboli módy ulice nejen v České republice, ale i v zahraničí. Za více než polovinou z nich přitom stojí jedna osoba – Kuba Feranec. Díky moc, Kubo! :)

Zorganizovaly jsme 3 módní večerní přehlídky, kterými jsme daly prostor pro prezentaci začínajícím módním návrhářům. Připomeňte si tu poslední. Poděkovat za pomoc s organizací musíme i Barče, která u nás byla vloni na stáži a mimo jiné s námi byla i na #MBPFW, kde ji budete moci potkat i letos.

Hrajte s Check Czech Fashion celý měsíc o narozeninové dárky!

A ačkoliv oslavujeme narozeniny Check Czech Fashion, rozhodly jsme se, že dárky budete dostávat vy! :) Díky našim partnerům jsme připravily celý měsíc rozdávání dárečků, které jsme pro vás pečlivě vybraly! Těšíte se? :) Tak se každou neděli zastavte na Check Czech Fashion a těstě se na narozeninovou mega soutěž! Začínáme už dneska!

Podívejte se, jak šel čas s Check Czech Fashion!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow