CHECK CZECH FASHION  |

5 skvělých kaváren a bister v New Yorku!

4. 9. 2015 |

5 skvělých kaváren a bister v New Yorku!

Jestli nás tři něco opravdu spojuje, pak je to slovo kavárenský povaleč. Já, Mari i Anet bychom mohly v kavárnách a bistrech vysedávat i pracovat hodiny! Takže když jsem jsem vyrážela na začátku prázdnin do New Yorku, věděla jsem, že objevování skvělých míst bude jedna z položek na to-do listu. Připravila jsem pro vás seznam 5 báječných míst, které rozhodně nesmíte minout, a jsem zvědavá, jaká další objeví Mari, až se z New Yorku vrátí příští týden!

CHALAIT

Milujete matcha? Pak musíte do CHALAIT ve West Village! Jejich matcha cappuccino je totiž báječné! Pokud hledáte i něco k snědku, CHALAIT nabízí skvělé snídaňové menu. Porce jsou ale menší, takže doporučujeme před tím ještě něco zakousnout! ;)

Jack’s Wife Freda

Pokud se chcete skvěle najíst – od snídaně po brunch – určitě musíte zajít na Lafayette St. do bistra Jack’s wife Freda, které vás dostane svou autentickou atmosférou, báječným jídelním lístkem (mňam!) a hlasitými konverzacemi Newyorčanů.

Two Hands

Two Hands je super cool kavárna v centru SoHo, kterou si zamilovala jak Bárb, tak Mari. Mimo jiné tam často potkáte i Loli, českou modelku žijící v New Yorku! Btw, mají super kelímky na kávu sebou! ;)

The Butcher’s Daughter

Řezníkova dcera neboli The Butcher’s Daughter je veganské bistro a juice bar s naprosto úžasným interiérem! Doporučujeme hlavně výborné smoothies a čerstvé šťávy! Pokud si zde sednete na oběd, musíte ale počítat s automaticky naúčtovaným servisem, což je 20% z celkové útraty.

Happy Bones

Happy Bones je perfektní místo pro rychlé coffee to go. Kavárna je hodně malá, ale i tak si můžete na chvilku sednout u dvou mramorových stolečků třeba s ledovou kávou a pozorovat skrze prosklené okno pulzující New York.

Kaffe 1668

Kaffe 1668 je útulná kavárna s přítmím, kde na každém kroku narazíte na ovečku. (Nebo na beránka? :D) Mají tu opravdu výbornou kávu – doporučuji klasické cappuccino. PS: No jasně, původně jsem do ní zavítala právě kvůli ovcím, ale na kávu se tam příště stavím znovu! ;)

PS: Bonusová kavárna je Café Grumpy, které je prostě a jednoduše už jen pro ten název naprosto boží!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow