CHECK CZECH FASHION  |

Lindex nově v Palladiu / #fridaytip

18. 9. 2015 |

Lindex nově v Palladiu / #fridaytip

#LindexPalladium #fashion @ Lindex

Ve čtvrtek 24. září v 10:00 se slavnostně otevřou dveře nového obchodu značky Lindex v pražském Palladiu. Tento den ke každému nákupu nad 600 Kč obdrží zákazníci kupon na slevu 200 Kč na další nákup. A navíc – prvních sto platících zákazníků získá dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč. Na místě mimo jiné uvidíte figurínu se stylingem by Check Czech Fashion! ;)

POZOR! Chcete vyrazit na oficiální VIP opening party #LindexPalladium 23. 9. spolu s námi? Jedna z vás má možnost si s námi užít skvělé odpoledne – styling, líčení, česání a ještě vyhrát poukaz na 5 000,- Kč do Lindexu! Co pro to udělat? Pošlete nám email na vyhraj@checkczechfashion.cz odpověď na otázku, proč právě vy byste měla vyrazit s námi? Už se těšíme ;)

// Soutěž trvá od data publikování článku do doby 20. 9. 23:55 hod. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email, telefonní číslo) za účelem organizace, vyhodnocení soutěže, určení výherců a prezentace výsledků soutěže veřejnosti. Stejně tak dáváte souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Určení výherců proběhne 21. 9. prostřednictvím emailu, na který je nutné nejpozději do 23:55:59 hod téhož dne potvrdit účast na VIP akci. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze zaslaných odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 1 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow