CHECK CZECH FASHION  |

Lindex pomáhá v boji proti rakovině prsu!

29. 9. 2015 |

Lindex pomáhá v boji proti rakovině prsu!

Každoročně na podzim přichází značka Lindex s limitovanou edicí kousků, jejichž výtěžek je použit na pomoc při boji s rakovinou prsu. Letos je to již po třinácté v řadě!

Kromě klasické růžové stužky, která bude v prodeji v severských zemích, bude letos nově v nabídce také vonné svíčky a lesk na rty. Veškerý zisk z těchto produktů bude věnován přímo na výzkum rakoviny prsu. V České republice Alianci žen, projekt Bellis Young –mladé pacientky s rakovinou prsu.

„Velmi se těšíme na letošní růžový měsíc a na to, až na trh uvedeme dvě nové věci, které přímo přispějí k boji proti rakovině prsu. Vonná svíčka a lesk na rty jsou perfektní dárek jak pro vás samotné, tak pro vaše známé. Doufáme, že to bude obrovský úspěch a že se nám podaří překonat náš starý rekord, který jsme ustanovili při získávání peněz pro výzkum rakoviny prsu. Toto téma je pro nás navýsost důležité, neboť mezi našimi zaměstnanci i zákazníky je velké množství žen,“ říká Malin Lindgrenová, ředitelka Oddělení designu a nákupu u společnosti Lindex.

Růžový měsíc odstartuje prvním říjnovým víkendem na nákupní akci v prodejnách Lindex, kdy deset procent veškerého prodeje bude věnováno na výzkum rakoviny prsu. Doražte na podzimní nákupy se značkou Lindex pořádané ve spolupráci s ELLE. Akce se uskuteční 30. 9. od 18:00 v Palladiu v Praze (kde nás mimo jiné od 18:00 do 19:00 můžete potkat) nebo AVION Shopping Park v Ostravě.

Více informací a registraci naleznete zde.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow