CHECK CZECH FASHION  |

Poprvé v New Yorku! / part II. #ccftravels

10. 9. 2015 |

Poprvé v New Yorku! / part II. #ccftravels

New York, „město, které nikdy nespí“, toho nabízí tolik! (Čtěte o osmi netradičních místech, které musíte v New Yorku navštívit a mrkněte i na skvělé kavárny a bistra!). My jsme si z naší 14 denní cesty přivezli skoro pět tisíc fotek! Společníka nám dělal skvělý Olympus OM-D 10. Podívejte se na výběr fotek z našeho druhého týdne, kde mimo New Yorku najdete i fotky z našich výletů do Washingtonu a Niagara Falls :) Pro první část klikněte zde ;)

Pokud jste v New Yorku byť na jeden jediný den, rozhodně si musíte půjčit kola a přejet Brooklyn bridge a prozkoumat Brooklyn ze sedla! Je to báječné! Dojeďte až do Brooklyn Botanic Garden, je tam nádherně. Za návštěvu rozhodně stojí i Brooklyn Bridge Park, odkud je krásný výhled na panorama New Yorku.

Na Washington, pokud nechcete procházet všechna muzea, vám bude stačit bohatě jeden den :) Rozhodně si projděte celou trasu od Capitalu po Lincoln Memorial. Den můžete zakončit v blízké botanické zahradě, kde je volný vstup :)

Niagara Falls jsme prostě navštívit museli. Ačkoliv 9 hodinová cesta busem, 3 hodiny na místě a dalších 9 hodin zpět bylo naprosto vyčerpávajících. Ale stálo to za to :) Příště bychom si ale určitě zařídili vízum do Kanady a v Torontu zůstali další den nebo dva!

photos by Pavel Kyzivát – Pól

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow