CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Best of Benefit! / #5letccf

1. 9. 2015 |

VYHRAJ / Best of Benefit! / #ccfslavi5let

Check Czech Fashion slaví 5. narozeniny. Dárky ale budete dostávat vy, naši báječní čtenáři! ;) Představujeme vám naši narozeninovou mega soutěž! Pečlivě jsme pro vás celé prázdniny vybíraly ty nejlepší dárky od našich oblíbených partnerů a značek, které máme sami moc rády. O co hrajeme tentokrát? ;) Vyhrát můžete 3x balíček 4 plných produktů od značky Benefit!

#5letccf

Milujete San Francisco a hlavně kosmetickou značku Benefit, která z něj pochází? Pak zbystřete! Jelikož jsme super fanynky téhle hravé, rozverné a šťavnaté kosmetiky, a Mari v San Franciscu dokonce nějakou dobu žila, připravily jsme pro vás soutěž o 3 nadupané balíčky! Najdete v nich naše super oblíbence! Tak hurá do toho. Balíček obsahuje dream screen, který Bárb otestovala v New Yorku a naprosto si ho zamilovala. Dále pak jeden z jejich top produktů v podobě podkladové báze pod make-up the POREfessional, Mari (no, vlastně nás všech) oblíbený tekutý rozjasňovač high beam a Anet miláčka puff off!

VYHRAJ / Best of Benefit! / #ccfslavi5let

Jak soutěžit?

1. Musíte být fanoušci Check Czech Fashion na Facebooku nebo na Instagramu a určitě i fanoušci Benefitu na Facebooku nebo na Instagramu. Abychom 100% věděly, že jste naši fanoušci :) A poslat nám emailem jméno/nick, který na sociálních sítích používáte.

2. Do emailu připojit odpověď na otázku spolu s odkazem:
Jaký z našich editorialů vás baví nejvíc?

3. Předmět emailu označit tímto textem:
Narozeninová mega soutěž s Check Czech Fashion / BENEFIT

Vaši odpověď spolu s vaším jménem, kontaktní a korespondenční adresou a telefonním číslem zašlete nejpozději do 7. 9. 2015 na adresu vyhraj@checkczechfashion.cz.

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od data publikování článku do doby publikování dalšího soutěžního článku. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email, telefonní číslo) za účelem organizace, vyhodnocení soutěže, určení výherců a prezentace výsledků soutěže veřejnosti. Stejně tak dáváte souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Určení výherců proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení soutěže a rozeslání výher proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení všech soutěží v rámci megasoutěže #5letCCF. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných/zaslaných odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 3 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow