CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Elegantní peříčkový set Pandora! / #5letccf

22. 9. 2015 |

VYHRAJ / Elegantní peříčkový set Pandora! / #ccfslavi5let

Check Czech Fashion slaví 5. narozeniny. Dárky ale budete dostávat vy, naši báječní čtenáři! ;) Představujeme vám naši narozeninovou mega soutěž! Pečlivě jsme pro vás celé prázdniny vybíraly ty nejlepší dárky od našich oblíbených partnerů a značek, které máme sami moc rády. O co hrajeme tentokrát? ;) Vyhrát můžete nádherný peříčkový set od značky Pandora! A rovnou 3x! ;)

#5letccf

Pandoru jsme si zamilovaly! Každá si v ní vždy najde oblíbený kousek, který do outfitů transformuje svým vlastním stylem. Ať to jsou jednoduché kombinace stříbra a prsteny, které preferuje Bárb nebo masivní náhrdelník s přívěskem, který je charakteristický pro Mari či Anetčiny oblíbené kožené náramky. A protože chceme, abyste měli z těchto jedinečných šperků radost i vy, máme pro vás tři překrásné sety z jejich nové podzimní kolekce inspirované peříčky! Každý set obsahuje masivní stříbrný prsten a jemné náušnice s motivem peříček – vše osázeno bílými kamínky. Dlouhý řetízek s přívěskem není součástí výhry, ale doplňuje set a můžete jej najít v prodejnách Pandora.

VYHRAJ / Elegantní peříčkový set Pandora! / #ccfslavi5let

Jak soutěžit?

1. Musíte být fanoušci Check Czech Fashion na Facebooku nebo na Instagramu a určitě i fanoušci Pandory na Facebooku nebo na Instagramu. Abychom 100% věděly, že jste naši fanoušci :) A poslat nám emailem jméno/nick, který na sociálních sítích používáte.

2. Do emailu připojit odpověď na otázku spolu s třemi odkazy:
Jaký z outfitů Anet, Bárb a Mari se vám od každé líbí nejvíc a proč?

3. Předmět emailu označit tímto textem:
Narozeninová mega soutěž s Check Czech Fashion / PANDORA

Vaši odpověď spolu s vaším jménem, kontaktní a korespondenční adresou a telefonním číslem zašlete nejpozději do 28. 9. 2015 na adresu vyhraj@checkczechfashion.cz.

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od data publikování článku do doby publikování dalšího soutěžního článku. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email, telefonní číslo) za účelem organizace, vyhodnocení soutěže, určení výherců a prezentace výsledků soutěže veřejnosti. Stejně tak dáváte souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Určení výherců proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení soutěže a rozeslání výher proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení všech soutěží v rámci megasoutěže #5letCCF. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných/zaslaných odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 3 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow