CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Moët & Chandon Ice Imperial! / #5letccf

8. 9. 2015 |

VYHRAJ / Moët & Chandon Ice Imperial! / #ccfslavi5let

Check Czech Fashion slaví 5. narozeniny. Dárky ale budete dostávat vy, naši báječní čtenáři! ;) Představujeme vám naši narozeninovou mega soutěž! Pečlivě jsme pro vás celé prázdniny vybíraly ty nejlepší dárky od našich oblíbených partnerů a značek, které máme sami moc rády. O co hrajeme tentokrát? ;) Vyhrát můžete 3x lahev Moët & Chandon Ice Imperial, se kterou si můžete připít na dalších 5 let CCF!

#5letccf

Check Czech Fashion slaví 5 let a je na čase to pořádně oslavit! Proto pro vás máme 3 lahve opravdu exkluzivního šampaňského Moët & Chandon Ice Impérial! Toto šampaňské  je speciálně vytvořené pro podávání na ledu, vyznačuje se typickou intenzívní ovocnou vůní a má sytě zlatou barvu! Tak až budete bouchat láhev a připíjet si na naše zdraví (mrk! mrk!), zkuste do drinku přidat snítku máty, kůru z limetky nebo bílého grapefruitu, zázvor či okurku, bude to bájo!

VYHRAJ / Moët & Chandon Ice Imperial! / #ccfslavi5let

Jak soutěžit?

1. Musíte být fanoušci Check Czech Fashion na Facebooku nebo na Instagramu a určitě i fanoušci Moët & Chandon na Facebooku nebo na Instagramu. Abychom 100% věděly, že jste naši fanoušci :) A poslat nám emailem jméno/nick, který na sociálních sítích používáte.

2. Do emailu připojit odpověď na otázku spolu s odkazem:
Jaké šaty z našich outfitů nebo street stylu byste si oblékli (v případě, že jste muž, tak vybrali pro svou slečnu) na oslavu 5. narozenin CCF a proč?

3. Předmět emailu označit tímto textem:
Narozeninová mega soutěž s Check Czech Fashion / MOET

Vaši odpověď spolu s vaším jménem, kontaktní a korespondenční adresou a telefonním číslem zašlete nejpozději do 14. 9. 2015 na adresu vyhraj@checkczechfashion.cz.

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od data publikování článku do doby publikování dalšího soutěžního článku. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email, telefonní číslo) za účelem organizace, vyhodnocení soutěže, určení výherců a prezentace výsledků soutěže veřejnosti. Stejně tak dáváte souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Určení výherců proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení soutěže a rozeslání výher proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení všech soutěží v rámci megasoutěže #5letCCF. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných/zaslaných odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 3 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow