CHECK CZECH FASHION  |

Sophistic by Veronika F/W 015/016

12. 10. 2015 |

Sophistic by VeronikaJelikož si stále rozšiřujeme obzory na poli lokální módy, rády bychom vám tentokrát představily tvorbu návrhářky Veroniky Štěrbové, která stojí za značkou Sophistic by Veronika. Moc nás zaujala její nová kolekce pro podzim a zimu, která na předchozí kolibříkovou pre-fall navazuje jako příběh nejen barvami, ale i střihy. Dominuje jí hořčičně žlutá a smaragdově zelená, ale v kolekci najdete také velmi jemnou pastelově růžovou či krémovou. Zkrátka kombinace, která prozáří i ty nejšedivější podzimní dny. 

#sophisticbyveronika // web / facebook / instagram / eshop

Z použitých materiálů jsme si zamilovaly především nemačkavý neopren s lisovanými květinovými vzory, který Veronika použila pro šaty, ale i sukně. Nechybí však ani něžná krajka (zvlášť na kabátku vypadá skvěle) nebo kůže, kterou můžeme vidět u nadčasového křiváku.

Oceňujeme, že Sophistic by Veronika je značka nejen velmi ženská, která pracuje se siluetou a drobnými nedokonalostmi každé ženy, ale také praktická a hravá. Dokazují to například oboustranné kabáty, takže nekupujete jeden originální kousek, ale rovnou dva.

A naši favorité? Neoprenové šaty s límečkem,  smaragdové „business“ šaty a pastelově růžová vesta!

A pokud chcete vidět celou kolekci v akci, podívejte se na video, kde se sami přesvědčíte, jak jsou jednotlivé kousky úžasně variabilní!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow