CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Check Czech Fashion rtěnku Bite! / #5letccf

27. 10. 2015 |

VYHRAJ / Check Czech Fashion rtěnku Bite! / #ccfslavi5let

Check Czech Fashion slaví 5. narozeniny. Dárky ale budete dostávat vy, naši báječní čtenáři! ;) Představujeme vám naši narozeninovou mega soutěž! Pečlivě jsme pro vás celé prázdniny vybíraly ty nejlepší dárky od našich oblíbených partnerů a značek, které máme sami moc rády. O co hrajeme tentokrát? ;) Dárkem od nás je exkluzivní rtěnka v odstínu Check Czech Fashion od kanadské beauty značky Bite!

#5letccf

A máme tu poslední soutěž, ale zato nejexkluzivnější ze všech! Dnes máte možnost vyhrát originálně vyrobenou rtěnku v New Yorské Bite Beauty Lip Lab! Odstín se jmenuje jak jinak než Check Czech Fashion a namíchala ho Bárb spolu s vedoucí téhle přírodní „továrny“ na krásu Brigid Kozak speciálně pro Check Czech Fashion. Tyhle rtěnky existují na světe pouze dvě! A vy můžete být spolu s Bárb jednou z majitelek ;) Finish rtěnky je matný a voní … voní po fialkách a vanilce!

VYHRAJ / Check Czech Fashion rtěnku Bite! / #ccfslavi5let

Jak soutěžit?

1. Musíte veřejně odebírat YouTube kanál Check Czech Fashion. Abychom 100% věděly, že nás odebíráte, pošlete nám emailem jméno/nick, který na YouTube používáte.

2. Musíte být fanoušci Check Czech Fashion na Facebooku nebo na Instagramu a určitě i fanoušci BITE na Facebooku nebo na Instagramu. Abychom 100% věděly, že jste naši fanoušci :) A poslat nám emailem jméno/nick, který na sociálních sítích používáte.

3. Do emailu připojit odpověď na otázku spolu s odkazem:
Jaký je váš nejoblíbenější článek, kde máme některá z nás na rtech výraznou rtěnku

4. Předmět emailu označit tímto textem:
Narozeninová mega soutěž s Check Czech Fashion / BITE

Vaši odpověď spolu s vaším jménem, kontaktní a korespondenční adresou a telefonním číslem zašlete nejpozději do 3. 11. 2015 na adresu vyhraj@checkczechfashion.cz.

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od data publikování článku do doby publikování dalšího soutěžního článku. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email, telefonní číslo) za účelem organizace, vyhodnocení soutěže, určení výherců a prezentace výsledků soutěže veřejnosti. Stejně tak dáváte souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Určení výherců proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení soutěže a rozeslání výher proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení všech soutěží v rámci megasoutěže #5letCCF. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných/zaslaných odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 3 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow