CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Nákupy v Lindexu v hodnotě 3 000,-Kč! / #5letccf

6. 10. 2015 |

VYHRAJ / Podzimní nákupy v Lindexu v hodnotě 3 000,-Kč! / #5letccf

Check Czech Fashion slaví 5. narozeniny. Dárky ale budete dostávat vy, naši báječní čtenáři! ;) Představujeme vám naši narozeninovou mega soutěž! Pečlivě jsme pro vás celé prázdniny vybíraly ty nejlepší dárky od našich oblíbených partnerů a značek, které máme sami moc rády. O co hrajeme tentokrát? ;) Získat můžete 3x poukázky v hodnotě 3 000,- Kč na podzimní nákupy v našem oblíbeném Lindexu!

#5letccf

Oficiálně začal podzim a nastal čas udělat čistku šatníku! Spolu s pročištěním vaší skříně je ale potřeba doplnit nové nadčasové kousky, které vám vydrží a stanou se stálicí vaší garderóby :) Díky Lindexu mohou tři z Vás v naší soutěži vyhrát poukázku na krásné 3 000,- Kč a něco nového si pořídit! No není to báječné? ;) PS: Minulý týden Lindex otevřel svou vlajkovou prodejnu v Palladiu v Praze a bylo to velkolepé! Pokud budete mít cestu kolem, určitě se zastavte podívat na figurínu, kterou jsme s Check Czech Fashion pro @LindexPalladium nastylovaly! ;)

VYHRAJ / Podzimní nákupy v Lindexu v hodnotě 3 000,-Kč! / #5letccf

Jak soutěžit?

1. Musíte být fanoušci Check Czech Fashion na Facebooku nebo na Instagramu a určitě i fanoušci Lindexu na Facebooku nebo na Instagramu. Abychom 100% věděly, že jste naši fanoušci :) A poslat nám emailem jméno/nick, který na sociálních sítích používáte.

2. Do emailu připojit odpověď na otázku spolu s odkazem:
Fashion Economista je naše oblíbená rubrika a proto by nás zajímalo, jaký článek vás z ní zaujal nejvíce a proč?

3. Předmět emailu označit tímto textem:
Narozeninová mega soutěž s Check Czech Fashion / LINDEX

Vaši odpověď spolu s vaším jménem, kontaktní a korespondenční adresou a telefonním číslem zašlete nejpozději do 12. 10. 2015 na adresu vyhraj@checkczechfashion.cz.

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od data publikování článku do doby publikování dalšího soutěžního článku. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email, telefonní číslo) za účelem organizace, vyhodnocení soutěže, určení výherců a prezentace výsledků soutěže veřejnosti. Stejně tak dáváte souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Určení výherců proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení soutěže a rozeslání výher proběhne do 30-ti pracovních dnů od ukončení všech soutěží v rámci megasoutěže #5letCCF. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných/zaslaných odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 3 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow