CHECK CZECH FASHION  |

5 seriálů, díky kterým přežijete podzim

2. 11. 2015 |

5 seriálů, díky kterým přežijete podzim

Znáte to, venku tma, prší nebo je mlha a vám se prostě nic nechce. Přesně pro takové podzimní sychravé dny se hodí jediné: zůstat v posteli a celý den koukat na seriály! Přesně pro tyto chvíle jsme vybrali 5 seriálů, díky kterým přežijete letošní podzim! Zaručujeme, že se budete smát, bát a divit se o sto šest. Některé z nich jsou totiž pořádně bizarní!

New Girl

Začneme z lehka. Milujete seriál Friends a milujete Zooey Deschanel? Pak musíte dát šanci sitcomu New Girl. Jessica Day je hodně roztomilá a divná holka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným (a taky hodně divným) klukům – Nickovi, Schmidt a Winston. Již po pár dílech pochopíte, co znamená výraz „Nickova mikina“ a že se jedná o módní kousek, který musíte mít!

více o New Girl

Jane The Virgin

Pamatujete na boom telenovel? Všichni milovali Divokého Anděla, ale teď, když do někde zahlédnou, diví se, jak stupidním dojmem pořad působí :D Přesně pro vás je parodie na latinskoamerické telenovely s názvem Jane The Virgin se svěžím hereckým obsazením, střihem i námětem! Jane Gloriana Villanueva má život perfektně naplánovaný. Od A do Z a zase zpátky, jenže pak ji v nemocnici nechtěně oplodní Rafaelovým spermatem, jediným vzorkem, který si nechal odebrat před tím, než… Potřebujete vědět víc, žejo? :D

více o Jane The Virgin

American Horror Story

To pravé ořechové pro milovníky hororu. Pro někoho absolutní nechutnost, pro dalšího zcela nový a svěží formát seriálu, který se zapíše do televizní historie. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. První je o strašidelném domě, druhá o staré léčebně, třetí řada nás zavede do světa čarodějnic, ve čtvrté se staneme součástí cirkusu a v páté vede hotel v Los Angeles nikdo jiný než Lady Gaga! Mám prozrazovat víc? ;) Pozor, není pro slabé povahy, ale zase se skvěle hodí na Halloween!

více o American Horror Story

Scream Queens

Čerstvá novinka od tvůrců středoškolské hudební komedie Glee a hororového seriálu American Horror Story! Znáte klasiku Vřískot? Baví vás seriály z prostřední školních sesterství a milovali jste Gossip Girl? Pak je tohle přesně pro vás! Sesterství Kappa na Wallacské univerzitě totiž vede dívka jménem Chanel, která kolem sebe má spoustu obdivovatelek srovnaných pěkně do latě a ještě ke všemu očíslované od jedničky do pětky! Pak se ale všechno začne bortit a v kampusu začne řádit… Originální móda, rychlé a úderné dialogy, bláznivě vykreslené postavy, komický podtext – to všechno je Scream Queens! V hlavních rolích se navíc můžete těšit na Lea Michele, Emmu Roberts nebo Arianu Grande! Pozor, řádně návykové!

více o Scream Queens

How To Get Away With Murder

A máme tu další seriál z prostředí vysokých škol! Annalise Keeting je charismatická profesorka práva na prestižní univerzitě ve Philadephii. Každý rok si ze své nové třídy vybírá skupinu nejlepších studentů, kteří mají šanci pracovat pro její advokátní kancelář. Dostávají životní příležitost, která může navždy změnit život studentů… a to je přesně to, co se stane, když se budoucí právníci připletou k vraždě studentky, které otřese celou univerzitou… Kdo za to vraždou stojí? Vyřeší ji Annalise nebo nechá své svěřence ve štychu? ;)

více o How To Get Away With Murder

Dejte nám vědět do komentářů, jaké seriály sledujete vy a jestli jsme vás navnadili na některý z našeho podzimního výběru! :)

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow