CHECK CZECH FASHION  |

FALL EDIT / make-up

8. 11. 2015 |

FALL EDIT / make-up

Každé roční období sebou přináší změny. Ať už ve vaší skříni nebo kosmetické taštičce. V dnešním článku se s vámi podělíme o to, jak vypadá naše make-up rutina na podzim a co ukrývají naše kosmetické taštičky!

nejsme žádné make-up guru, za ta léta jsme se toho díky lidem a odborníkům, se kterými jsme se setkávaly a konverzovaly, naučily hodně. A troufnu si říct, že každá z nás našla ten svůj signature look. Podívejte se, jaký je podzimní look každé z nás!

Mari

Lidé se na podzim halí spíše do tmavých barev a šedé, to ale rozhodně neplatí o mém líčení. Já naopak s nástupem podzimu na líčení trošku přidávám a hraju si s různými barvami očních stínů. Jako modrooká blondýnka mám nejraději odstíny zlaté, hnědé a měděné, takže mi skvěle vyhovuje barevná škála paletky Naked 3, kterou naprosto zbožňuji! (Konečně můžete kupovat Urban Decay online! :) Takže kdo jste zatím neměl příležitost se dostat do Sephory a po paletce toužíte, šup sem!) K těmto odstínům perfektně ladí má korálově červená rtěnka Modern Marieta, kterou mi Barb speciálně namíchala a nechala vyrobit v New Yorku! Pro sjednocení pleti používám Big Easy od Benefitu. Tenhle BB krém je určitě jeden z nejlepších, které jsem kdy vyzkoušela – dobře kryje a zanechává pleť matnou a sametovou, jako byste na ní zároveň měli pudr.

produkty na fotografii: Big Easy by Benefit / Cheek brush by Bobbi Brown / Luxurious Lashes Maxi Brush Mascara by KIKO / Modern Marieta Lipstick by Bite Beauty / Nailpolish by Essie / Long-Wear Gel Eyeliner by Bobbi Brown/ NAKED Flushed by Urban Decay / NAKED3 by Urban Decay

FALL EDIT / make-up

Barb

Začátek podzimu je pro mě signál, abych oprášila všechny svoje studené odstíny červených, bordových a fialových rtěnek. Protože jak všichni víte, jsem rtěnková… Výrazným rtům ale předchází dokonalá pleť. Mým nejlepším pomocníkem je duo BB cream od korejské značky Erborian + korektor pod oči Intensive Skin Serum Corrector od Bobbi Brown. Lepší kombinaci bych si ani nemohla přát. I tváře halím do studenějších odstínů tvářenky a rozjasňovače, ale oči povětšinou zůstávají nahé.

produkty na fotografii: Nail Polish in Bamboo White by Victoria Beckham x Nails Inc. / Brow Shaper in Clear by Bobbi Brown / Luxe Lip Color in Bright Peony by Bobbi Brown / The Brow Box in Brown Sugar by Urban Decay / Lips in Inhibition by Topshop / High Beam Face Highlighter by Benefit / Intensive Skin Serum Corrector in Extra Light Bisque by Bobbi Brown / BB CRÈME NUDE by Erborian / Smokey Eye Mascara by Bobbi Brown / Sheertone Blush in Loverush by MAC

FALL EDIT / make-up

Anet

V líčení jsem dost konzervativní a ráda se držím svých oblíbených postupů. Na rozdíl od Mari a Bárb tedy v mém případě s podzimem v líčení nepřichází žádné velké změny. Kromě multifunkčního sticku na pleť Long-Wear Even Finish Foundation od Bobbi Brown a oblíbených kouřových stínů na podzim sáhnu maximálně po výraznější rtěnce. Pokud bych ale měla vyzdvihnout jeden produkt, který mě aktuálně velmi baví, byla by to fixa Push-up liner od Benefitu. Vykouzlí přesné tenké linky!

produkty na fotografii: Illuminating Bronzing Powder, Santa Barbara by Bobbi Brown / Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil, Grey by Bobbi Brown / The Colossal Volum Express Mascara by Maybelline / Long-Wear Even Finish Foundation by Bobbi Brown / They’re Real! Push-up liner by Benefit / True Match Foundation by L’Oréal / lipstick Atomic Anet by Bite Beauty / Greystone Eye Palette by Bobbi Brown

FALL EDIT / make-up

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow