CHECK CZECH FASHION  |

FCUK kalendář 2016

25. 11. 2015 |

Když nás české zastoupení naší oblíbené anglické značky French Connection oslovilo, abychom si každá z nás nastylovaly outfit z kolekce podzim a zima 15/16, ve kterém nafotíme jejich oficiální kalendář pro rok 2016, naše srdce zaplesalo! Jak to celé probíhalo a koho dalšího v kalendáři najdete? :)

Jedno zářijové dopoledne jsme se vydaly do pražské prodejny French Connection na Arkádách Pankrác. Na místě nás přivítala majitelka Kristýna a mezi štendry usmívající se holky z A Cup Of Style, Simone ze StyleCookbook a Janičky z blogu Love Fashion. Kristýna nám představila, o čem kolekce na podzim zimu je a jaké obsahuje hlavní nosné prvky (třásně, střapce, oversized střihy!), vychutnaly jsme si pravou sladkou anglickou snídaně – muffiny a čaj – a hurá na výběr našich outfitů, doladění make-upu, vlasů a šup do ulic Prahy.

Celý den provázela báječná nálada a chuť vytvořit něco klasického, ale s originálním twistem – přesně dle postoje, který ztělesňuje French Connection. Místo, kde vznikne naše fotka jsme vybíraly spontánně podle toho, co cestou Prahou zaujalo každou z nás nebo fotografa Petra Kozlíka. French Connection meets Prague. Ostatně podívejte se na pár výsledných fotografií ze samotného kalendáře, který si můžete vyzvednout přímo na Arkádách ve French Connection! :)

photos / Petr Kozlík
styling / Check Czech Fashion in French Connection

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow