CHECK CZECH FASHION  |

Feast of Forest Fairy

29. 11. 2015 |

Feast of Forest Fairy

V lese najdete krásná zákoutí s hebkým mechem a kapradím, bublající pramen té nejčistší vody a světlo v nich hraje svou vlastní symfonii. A jisto jistě pod kořeny stromů žijí víly a skřítci… Pojďte s námi nahlednout pod pokličku jedné z lesních slavností. Místní víla se totiž vdává!

V minulém editorialu s podtitulem #JinaNevesta se predstavila Marieta v roli lesní princezny. Já se v tom svém rozhodla zhostit role víly nebo možná spíše jezinky :) Měla jsem jasno v tom, že bílé princeznovské šaty nejsou nic pro mě, a že bych chtěla obléct trošku netradiční barvu. A tak padla volba na třpytivou střední šedou a róbu od skvělé Denisy Dovalové.

Měla jsem představu, že s líčením budu pěkně při zemi, ale pak se objevila vizážistka Hedvika Kroupová, která má ty nejlepší a zároveň občas nejšílenější nápady, a začala kouzlit! „Uděláme zelenou linku, co říkáš?“, zeptala se nadšeně.  Nezbývalo mi než souhlasit, protože svou rozhodností, jasnou vizí a precizním řemeslem je její make-up vždy okouzlující! Není divu, vždyť je to umělkyně.

Hedvika má na svědomí i úžasný účes, do kterého byl jemně vpleten věnec z živých květin od floristky Martiny Černé, která stojí za studiem MAT flowers. Musím se přiznat, že ačkoliv jsme fotily před třemi týdny, moje svatební kytice mi stále voní na konferenčním stolku v obývacím pokoji! Obrovské díky Martině, že mi splnila sen a připravila mi kytici a věneček s bavlníkem <3

Autorkou celé svatební série je naše oblíbená fotografka Lucie Kroupová. Nevím čím to je, ale společně dokážeme vytvořit báječnou energii na place a všechno do sebe nádherně zapadne. Lucie jde do focení s prvotním nápadem, ale nebojí se ani tvorby přímo na místě – skvěle pracuje s prostředím a dalšími prvky okolo. Skvěle naslouchá a perfektně dokáže vést. Díky moc, Luci! :)

A teď už šup zpátky do lesa…
Feast of Forest Fairy

Feast of Forest Fairy

Feast of Forest Fairy

Feast of Forest Fairy

Feast of Forest Fairy

Feast of Forest Fairy

Feast of Forest Fairy

Feast of Forest Fairy

photos / Lucie Kroupová
make-up / Hedvika Kroupová
flowers / Martina Černá Mat Flowers
dress / Denisa Dovalová / The Road Collection

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow