CHECK CZECH FASHION  |

Midsummer Night Dream

22. 11. 2015 |

Midsummer Night Dream

Svatba, to je téma, která jsme řešily minimálně jednou za život jako malé holčičky. Snily o bílých šatech, dlouhé vlečce a krásné kytici. A čím jsme větší, tím jsou naše představy vzdálenější od svatby klasické. Alespoň pro naše Check Czech Fashion trio.

Proto jsme se rozhodly nafotit tři svatební editorialy a spojit síly s talentovanou fotografkou Lucií Kroupovou, floristkou Martinou Černou, která stojí za studiem MAT flowers a pokaždé nás přesvědčí, že květiny jdou přetvořit v malé umělecké dílo, Hedvikou Kroupovou, jež se jako obvykle postarala o precizní make-up a hairstyling a dokázala, že ani nevěsta se nemusí bát výrazného a originálního líčení, a svatebním salonem Maya, který jako jeden z mála nenabízí jen šaty klasické, ale na své si zde přijdou i ty, které neplánují pojmout svou svatbu zcela tradičním způsobem. #jinanevesta

Každá jsme jiná, každá s jinou představou svého velkého dne, ale shodujeme se v jednom: nadýchané šlehačky nejsou šálek našeho čaje. Pojďte se s námi podívat na nevěsty trochu jinak, netradičně.

První editorial je ve znamení romantiky spjaté s přírodou. Na jedno odpoledne jsem se vžila do role lesní princezny, která si nechala od skřítků uplést květinovou korunku a dokonalou představu svého velkého dne doplnila nesmrtelnou krajkou a zlatohnědým líčením s růžovou linkou v tónu květin.

Midsummer Night Dream

Midsummer Night Dream

Midsummer Night Dream

Midsummer Night Dream

Midsummer Night Dream

Midsummer Night Dream

Midsummer Night Dream

photos / Lucie Kroupová
make-up / Hedvika Kroupová
flowers / Martina Černá Mat Flowers
dress / salon MAYA

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow