CHECK CZECH FASHION  |

Představujeme exkluzivní kolekci šatů #DVLlovesCCF!

9. 11. 2015 |

Představujeme exkluzivní kolekci šatů #DVLlovesCCF!

Tramtadadá! Konečně vám můžeme představit tajný projekt, na kterém jsme celé léto pracovaly s módní návrhářkou Denisou Dovalovou! Vše vyvrcholilo na oslavě #5letCCF, kde jsme s holkama oblékly na míru navržené a ušité šaty z mini kolekce #DVLlovesCCF!

Denisa Dovalová rozhodně není v módě žádným nováčkem. Poprvé jsme ji potkaly na Prague Fashion Weekend 2012, kde jsme lovily street style. O rok později představila Denisa svou novou kolekci Ma bohème v rámci CCF Show 2013. V roce 2014 vyhrála s kolekcí Cultural Chaos v soutěži Black Card během Unique Fashion Week. No a rok 2015 je ve znamení limitované kolekce #DVLlovesCCF, kterou Denisa navrhla na míru našim osobnostem a naprosto perfektně nás odhadla!

„Móda nemusí vždy být extravagantní a nenositelná. Naopak se dá vnést do každodenního života tak, jako to dělají slečny z Check Czech Fashion. Mým záměrem bylo následovat jejich osobnost a křivky a oboje promítnout v siluetě a barevnosti šatů.“ – Denisa Dovalová o kolekci

Věděly jsme, že chceme našich #5letCCF završit něčím výjimečným. Chtěly jsme podpořit lokální módu a dát šanci zazářit mladým talentovaným lidem okolo nás, a že jich je! :) S Denisou jsme se za ta léta potkávaly vícekrát. A jelikož si ji vážíme nejen jako návrhářky, ale i jako osoby, bylo jasné, že první módní kolekce s podtitulem lovesCCF musí vzniknout právě společně s ní. A tak jsme pro vás připravily exkluzivní mini kolekci společenských šatů, které si u nás budete moci za velmi speciální narozeninovou cenu objednat.

Nejdřív se ale pojďme podívat na to, co všechno tvoří cenu šatů, které jsou ušité v České Republice, za férových podmínek, z kvalitních materiálů a s autorským designem. Není to totiž jen tak a spoustě lidí může připadat částka, kterou zaplatí za šaty u návrháře, vysoká. Je však třeba si uvědomit, že budete mít na sobě kousek, který nosí maximálně jednotky lidí na celé planetě a kvalitou úplně jinde, než jste zvyklé v běžných řetězcích (kde často pořídíte šaty v řádu tisíců korun, ale jejich výrobní náklady jsou sotva stovky).

> Originální autorský design 
> Materiál – látky, nitě a další
> Zpracování střihu šatů – narýsování střihu, stupňování střihu (modifikace střihu do konfekčních velikostí), nastříhání šatů
> Ušití šatů
> Náklady na chod značky – tj. propagace, pronájem ateliéru, technika, stroje, nástroje, fotografování lookbooku, módní přehlídky – celková částka na chod značky za celý rok se vždy rozděluje poměrově mezi odhadovaný počet prodaných kusů oděvů za rok. (Max. do 300 Kč. Výsledná částka je adekvátní k danému počtu zpracovávaných kusu – pokud je v plánu prodat 20 kusů šatů, je menší, pokud 2, je větší.)
> Obchodní marže
> DPH (21%)

Chcete mít model A, B nebo M ve své skříni? Objednejte si ho u nás!

> Možnost výběru ze tří velikostí – S, M, L
> Možnost výběru z palety barev
> Šaty jsou zhotoveny z elastické komfortní látky, která se perfektně přizpůsobí postavě a je nenáročná na údržbu. Šaty není nutné žehlit, stačí pouze vyvěsit na ramínku.
> Údržba: ruční prací max. do 40°C, výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce, žehlení je možné max. do 110°C a bez použití páry.

Cena: 4 480,- Kč

Objednávkový formulář

> pole označena hvězdičkou (*) jsou povinná
> po odeslání objednávkového formuláře budete do 3 pracovních dnů kontaktováni telefonicky nebo email, následně domluvíme všechny detaily zakázky: výběr barvy, způsob platby a dodání

Představujeme exkluzivní kolekci šatů #DVLlovesCCF!Představujeme exkluzivní kolekci šatů #DVLlovesCCF!Představujeme exkluzivní kolekci šatů #DVLlovesCCF!Představujeme exkluzivní kolekci šatů #DVLlovesCCF!Představujeme exkluzivní kolekci šatů #DVLlovesCCF!Představujeme exkluzivní kolekci šatů #DVLlovesCCF!

photos / Silvia Kolesárová
make-up / Barbora Nová
hair / Check Czech Fashion
models / Check Czech Fashion
production / The Cartel

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow