CHECK CZECH FASHION  |

4 Vánoční svíčky, které milujeme

8. 12. 2015 |

4 Vánoční svíčky, které milujeme

Jak už jsem se přiznala minule, miluji svíčky a atmosféru, jakou dokáží vytvořit! Tentokrát jsem se rozhodla podělit se s vámi o ty, při kterých se ráda naladím na vánoční atmosféru!

1. Yankee Candle

Jestli některou svíčku musíte mít na Vánoce, pak je to Yankee Candle Christmas Garland (tady!). Voní přesně jako Advent. Kdo má rád sladší vůně, měl by sáhnout po Berry Triffle nebo Vanilla Bourbon. Pokud naopak hledáte něco, co demonstruje večer strávený u domácího krbu, určitě vyzkoušejte oblíbenou vůni naší Anet – Cosy By The Fire! Nicméně Yankee Candle nabízí asi největší sortiment vánočních a obecně svátečních vůní, takže jsem si jistá, že si vybere každý. Já se třeba zamilovala do Candy Cane Lane, jejíž obrázek je hodně zavádějící, protože voní jako svěží peprmint!

4 Vánoční svíčky, které milujeme

2. Skandinavisk

Druhý set Skandinavisk, o kterém jsem spoilerovala už minule, je set mini svíček Christmas(Ty kalíšky! <3) V balení najdete tři svíčky: JUL, SNO a SKOG. Musím říct, že tahle sada je opravdu nádherná. Ať už mluvíme o balení, barvách i vůních. Řekla bych, že SKOG ke mně poputuje ve velkém :)

4 Vánoční svíčky, které milujeme

3. Primark HOME

V Primarku jsem našla i skvělou jemnou vánoční vůni Sweet Vanilla & Coconut (tady!), která mi připomíná nepečené kokosové kuličky, které jsem vždycky tak ráda koulela! Skvělá vůně za skvělou cenu :)

4 Vánoční svíčky, které milujeme

4. František, Purpura nebo čerstvě napečené cukroví

Přiznávám, nejsou to tak úplně svíčky, ale k Vánocům patří. Někdy totiž stačí zapálit svíčku bez přidané vůně a užívat si pravou vůní domova – z čerstvě napečeného cukroví nebo větví jehličnatých stromů, které máte ve váze. Do této kategorie řadím i vánočního Františka nebo Purpuru! :)

4 Vánoční svíčky, které milujeme

perníčky by PunkRockCakes

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow