CHECK CZECH FASHION  |

7 filmových večerů

27. 12. 2015 |

7 filmových večerů

Na movie challenge jsem se ohromně těšila! Není nad to si po všech těch nekomfortních jógách, podpatkách a hydratacích užít něco příjemného.. Takže díky holky, filmovou challenge přijímám s nadšením! ;)

Úplně původně jsem si chtěla dát filmovou challenge každý den v kině. Pak jsem ale zjistila, že 1) v mých oblíbených malých kinech (kino MAT, kino Atlas, kino Světozor) zrovna nehrají nic, co by nás s Pólem zaujalo, 2) multikina lezou do peněz – úplně zbytečně. Rozhodli jsme se tedy užít si kino domácí a do multiplexu se vydat jen na jeden…

Pátek 13. 11. / Inside Out, Everly / domácí kino

Usuzujeme, že je lepší zůstat v pátek třináctého doma a užít si filmový maraton. Výběr nechávám na Pólovi a jsem nadšená: pouštíme si roztomilý, úsměvný a naprosto oddychový animák V hlavě, který doporučuji všema deseti. Druhá volba padla na krvavé béčko v hlavní roli se Salmou Hayek. Jelikož mám ráda zombie a už mi nevadí ani horory, film jsem si užila! Musím ale přiznat, že možná by bylo lepší pořadí filmů prohodit.. :D

více o Inside Out, více o Everly

Sobota 14. 11. /  Jenny’s Wedding / domácí kino

Zjistili jsme, že na challenge nejsme připraveni tak dobře, jak jsme si původně mysleli. Filmy, které by nás zaujaly, a které bychom chtěly vidět, se nám hledaly strašně špatně. Nakonec padla volba na romatickou komedii Jenny’s Wedding v hlavní roli s „Izzie“ Katherine Heigl a „Rory“ Alexis Bledel. Neurazí – nenadchne.

více o Jenny’s Wedding

Neděle 15. 11. / She’s Funny That Way / domácí kino

Zbožňujeme Jennifer Aniston, takže výběr tohoto filmu jsme zvolili právě kvůli ní! Abych byla upřímná, znovu bych to nemusela vidět. Boží komedie We’re the Millers se s tím nedá srovnávat!

více o She’s Funny That Way

Pondělí 15. 11.

Tak dneska žádný! Jak je to možné? Propadli jsme totiž seriálu Quantico – počítá se to? ;)

My name is Alex Parrish, protecting our country had always been my dream. But my life took a very drastic turn. It all started on my way to the FBI Academy, Quantico. (…více o Quantico)

Úterý 16. 11. / The Gift / domácí kino

Většinu skvělých filmů z poslední doby jsme viděli v kině, takže saháme po náhodně objeveném filmu Dárek, který slibuje mysteriózní drama! A není tak úplně vedle. Suma sumárum: tohle je hodně hodně hodně divný film, který ale musíte vidět!

více o The Gift

Středa 17. 11.

Po celodenním pracovním Check Czech Fashion meetingu s Anet a Mari je pro mě jediným možným odpočinkem padnutí do postele.. Nikdy by mě nenapadlo, že uprostřed filmové challenge takhle pohořím.. :D Ale možná se počítá dopolední koukání na YouTube? Žejo? ;)

Čtvrtek 18. 11. / The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 / multi kino

Jupí! Konečně je v kinech poslední díl Hunger Games! Musíme do multiplexu, nedá se nic dělat, ale i tak si to užíváme <3 A to tak intenzivně, že se Pól v noci ozývá ze spaní a já jej budím. Najednou slyším zvuk pistole a vidím, jak ji svírá v ruce. Vystřelí a usíná dál.. :D

PS: škoda že nevyšlo promítání A ELLE stvořila ženu v malém sále Světozoru – bylo totiž vyprodáno! :(

více o The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

Pátek 19. 11. / San Andreas / domácí kino

Apokalyptické filmy máme rádi, ale snad únavou nebo neuvěřitelností sledu událostí ve snímku, usínáme v polovině filmu a zbytek dokoukáme v sobotu ráno. Pěkně z postele!

více o San Andreas

7 filmových večerů

A jelikož jsem za poslední rok dávala velmi často přednost seriálům a mini sériím před celovečerními filmy, rozhodla jsem se ve filmové výzvě v menším tempu pokračovat až do konce roku! Jaké další filmy jsem viděla a co mám v plánu?

Watchlist

  1. Southpaw
  2. Love the Coopers
  3. Star Wars: Episode VII – The Force Awakens
  4. Joy
  5. Miss You Already

Nejoblíbenější filmy podlední doby:

  1. Relatos salvajes
  2. The Martian
  3. Crimson peak
  4. Wild
  5. Eliza Graves

A jaké filmy zaujaly v poslední době vás?

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow