CHECK CZECH FASHION  |

Jak na perfektní vánoční make-up! / #beauty

23. 12. 2015 |

Jak na perfektní vánoční make-up! / #beauty

Štěěědreeej večér nááástáál… a s ním i slavnostní večeře. Ať už jíte kapra nebo vinnou klobásu, určitě budete chtít vypadat u slavnostní tabule neodolatelně a tak trošku jinak než po celý rok :) A jelikož já moc kouřové stíny nenosím, rozhodla jsem je „vytáhnout“ právě na Štědrý den. Tak se pojďme mrknout, jak na ně! :)

Posledních pár let se u mně stalo tradicí, že se na Štědrý den ráda vyfintím! Žádná nuda a jednoduché líčení, kterého si užívám po celý rok.. tentokrát mám konečně šanci udělat něco bláznivého a výrazného. Takže jdeme over the top – výrazné lesklé kouřové líčení očí a rudá rtěnka v maximální intenzitě!

Jak na perfektní vánoční make-up! / #beauty

Jan na perfektní třpytivé kouřové oči?

Základem je nezačínat nanášením make-upu! :) Začneme pěkně u očí! (Ačkoliv to pro mě byl docela oříšek, malovat takhle vyzývavé líčení bez sjednocené pleti a definovaného obočí – ale zvládla jsem to!)

  1. Naneseme primer (já používám Primer Potion od Urban Decay)
  2. Do vnitřního koutku naneseme světlý stříbrný stín z paletky Sterling Nights Eye Palette od Bobbi Brown
  3. Do vnějšího očního koutku naneseme černý stín, můžeme zvýraznit i černým s třpytkami
  4. Následně velmi pečlivě „ztrácíme“ barvy na pohyblivém víčku do sebe. Perfektní je na to třeba štětec Eye Blender Brush od Bobbi Brown.
  5. Máme hotovo? Raději zopakujte předcházející krok ještě jednou ;)
  6. Začneme „ztrácet“ přechod pod obočím za použití stejné stříbrné jako ve vnitřním koutku
  7. Pokud máme chuť, zakončíme linkou (doporučuji Ultra Fine Eye Liner Brush) a řasenkou
  8. A konečně můžeme definovat naše obočí tak, jak to máme nejraději

Jak na perfektní vánoční make-up! / #beauty

Bobbi Brown Sterling Nights Eye Palette / Bobbi Brown Long-Wear Gel Eyeliner v odstínu Caviar Ink / Bobbi Brown No Smudge Mascara

Jak na perfektní sjednocenou a zářivou pleť?

Určitě nepodceňte podkladový krém a podkladovou bázi, například POREfessional od Benefitu je super. Následně naneste váš oblíbený make-up (hlavně nezkoušejte nic nového a sáhněte po ověřeném kousku!) a zafixujte transparentním pudrem a lehce vykonturujte obličej. A teď začíná ta sranda: najděte tu nejlesklejší tvářenku, co máte, a naneste ji na jablíčka. Já použila Illuminating Bronzing Powder od Bobbi Brown v odstínu Santa Barbara, která je lehce zbarvena do rose gold <3 Pokračujte rozjasňovačem se studeným podtónem, se kterým nešetříme jak na lícních kostech, tak pod obočím. V mé kosmetické taštičce má své místo NARS Highlighting Blush Powder v odstínu Albatross.

Bobbi Brown Illuminating Bronzing Powder v odstínu Santa Barbara / NARS Highlighting Blush Powder v odstínu Albatross

Jak na perfektní rudé rty?

Výrazná rtěnka na celý večer je výzva! Nepodceňte tedy přípravu. Ráno dopřejte svým rtům peeling a následně jim dodejte výživu za pomoci oblíbeného balzámu. No a těsně před večerem nasaďte oblíbenou rudou rtěnku – ideálně dlouhotrvající a zároveň vyživující. Já si velmi oblíbila celou sadu Clinique Pop Lip Colour + Primer. Tahle konkrétně je v odstínu Cherry Pop (Prostě jako Coca Cola ;))

LUSH Santa’s Lip Scrub / Clinique Pop Lip Colour + Primer v odstínu Cherry Pop

Jak na perfektní vánoční make-up! / #beauty

Bobbi Brown Sterling Nights Eye Palette / Bobbi Brown Long-Wear Gel Eyeliner v odstínu Caviar Ink / Bobbi Brown No Smudge Mascara / Bobbi Brown Illuminating Bronzing Powder v odstínu Santa Barbara / NARS Highlighting Blush Powder v odstínu Albatross / LUSH Santa’s Lip Scrub / Clinique Pop Lip Colour + Primer v odstínu Cherry Pop

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow