CHECK CZECH FASHION  |

Milý Ježíšku / #xmaswishlist15

7. 12. 2015 |

Milý Ježíšku

Vánoce jsem za dveřmi a tak jsme se rozhodly nasdílet s vámi naše tajná hmotná přání, bez kterých se samozřejmě všechny tři obejdeme, ale moc rády bychom něco z toho našly zabalené pod stromečkem! :)

A také by vás naše wishlisty mohly skvěle inspirovat! Nejen v tom, co si přát, ale třeba také jaký dárek darovat mamince, ségře, tetě nebo kamarádce! (Pokud už jste ovšem nevyužili nějaký tip z našeho Check Czech Fashion Christmas Guide 2015! ;))

Milý Ježíšku, … tvoje Anet

Anet si přeje: černé hodinky CLUSE / plakát Bipolární medvěd z Číča v Kleci / tyčový mixér Sencor Pastels ve světle modré / obal na pas AM. Square / bordové Conversky / šortky a košilka na spaní Lindex / Kite kabelka Matt & Nat / cardigan Mango / parka Mango / tmavě zelený Moleskine / kulma BaByliss C525E

Vánoční tip 1: Přejete si rozšířit vaši sbírku Pandora o další výjimečné kousky a nechcete psát „offline“ dopis Ježíškovi? Zkuste seznam přání, který Pandora nabízí na svých stránkách! Můžete jej sdílet na sociálních sítích a nebo mezi blízkými osobami prostřednictvím emailu. Nejen, že jim dáte tip, co si přejete, ale také ušetříte starosti s pobíháním po nákupních centrech. Navíc jej můžete aktualizovat a doplňovat si kousky, které si jednou přejete mít. Alespoň tak to dělá naše Bárb :)) Mrkněte, jaké kousky máme na svých wishlistech my: Anet, Mari a Barb.

Milý Ježíšku, … tvoje Mari

Mari si přeje: mašličkový set náušnice, prsten a náhrdelník Pandora / krajkové společenské šaty Orsay / revoluční diář Doller / vánoční svetr ASOS / cover na tablet ASUS ZenPad 8.0 Zen Case v barvě baby blue / krém na obličej Celestial LUSH / výměnný pásek k hodinkám Daniel Wellington / průvodce Lonely Planet po Hong Kongu / růžové lodičky Fabriago Aldo / vínová sluchátka Bang & Olufsen / knížka Bezbarvý Cukuru Tazaki a jeho léta putování od Haruki Murakami

Vánoční tip 2: Voňavým balíčkem potěšíte každého! Ať už darujete různé druhy sušených čajů, kandované ovoce a oříšky nebo kosmeticky balíčky LUSH. Tak či tak budou tyhle balíčky na 100% otevřeny jako jedny z prvních, protože jejich opojná vůně bude prostě neodolatelná! ;)

Vánoční tip 3: V posledních letech zažívají knížky obrovský comeback! A aby také ne, když je teď tak těžké ukrást si „offline“ chvilku pro sebe. Proto se nám moc líbí, co přichystalo na letošní Vánoce internetové knihkupectví Martinus! S každou objednanou knížkou totiž v balíčku obdržíte poukaz, kterým darujete čas na čtení! Na poukázce stojí: „Daruji ti 2 hodiny na čtení! Já zatím za tebe ___.“  No není to báječné? Teď už jenom mrkněte na jejich průvodce a vyberte tu správnou knížku pro mamku, taťku, babi nebo dědu :)

Milý Ježíšku, … tvoje Barb

Bárb si přeje: omalovánky Secret Garden Artist’s Edition / biker boots Zinnia Whistles / kniha Love x Style x Life od Garance Doré / lak na nehty s gelovým efektem Nails Inc. v odstínu Baker Street / náušnice a prsten ve tvaru sněhové vločky Pandora a Essence přívěsek SÍLA Pandora / pistáciový olej Nicolas Vahé / mikina Jurassic World Topshop / kniha Warhol Art Book / vintage LED vánoční žárovky ASOS / kožená XXL taška Naturapura od ELAJEDIOVA / sluneční brýle GANT

Vánoční tip 4: Na Štědrý den by měla být hlavně zábava, že? Co třeba trošku zpomalit a dárek recyklovat? Bárb takhle jednou zabalila ségře plyšáka z loňska, mamce příbory z kuchyně a taťkovi piáno, které měl dlouho uložené pod stolem. Jaké překvapení a sranda byla, když ségra plyšáka nepoznala a radovala se z něj jako z nového a mamce konečně došlo, že se jí nezdálo, že ji chybí příbory v příborníku.. :D

A co si přejete vy? :)

PS:

Vánoční tip 5: Splňte konkrétní přání dětem z dětského domova prostřednictvím nádherného projektu Milý Ježíšku! Je to jednoduché na www.milyjezisku.eu si vyberte přání, které chcete splnit a klikněte u něj na “Přispět”. Další informace budou obratem odeslány emailem. Dárek následně zakoupíte a zašlete přímo dítěti do dětského domova! :)

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow