CHECK CZECH FASHION  |

Seznamte se: zaječice jménem Fifi Lapin!

20. 12. 2015 |

Seznamte se: zajíček jménem Fifi Lapin!

Na Facebooku ji sleduje 29 891 lidí, na Instagramu má 19 900 followerů a na Twitteru jen o pár tisíc míň – přesně 16 600 zvědavců. Seznamte se s madam Fifi Lapinnejstylovější zaječicí na celém světě, která vám vzdáleně připomene Blair Waldorf z Gossip Girl! ;)

Fifi pochází z početné rodiny 257 sourozenců. Bohužel, když ji byl jeden rok, postihla celou rodinu epidemie myxomatózy.. Přežila pouze ona a její rodiče :( Ti jsou za jediného zbylého potomka tak vděční, že… že ji rozmazlují! A to pořádně! Její otec, obchodník s mrkví a salátem na mezinárodním akciovém trhu, si to totiž může dovolit! V jeho mladých letech totiž narazil doslova na zlatou žílu (nebo spíše oranžovou?) díky obchodování s podíly mrkve a salátu! Není divu, ve světe je mnoho králíků, kteří jedí.. ehm… mrkev a salát!

Kromě blogu můžete Fifi Lapin sledovat na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Od roku 2007 s námi stylová zaječice Fifi Lapin sdílí své oblíbené kousky z dílny těch nejznámějších módních návrhářů na světě a úplně se distancuje od oblékání podle celebrit, které vedou v řebříčcích #THELIST Best dressed last night! Mnozí si myslí, že se jedná o prominentní zaječici, tzv. „social butterfly“, nicméně jedno je jisté: ať je to tak či onak, je to ohromně stylový rozmazlený věšák na prádlo! Není divu, že anglické módní magazíny na ní pějí pouze samé ódy: ‚The world’s most stylish bunny‘ – Elle UK, ‚An unlikely – but powerful – fashion force‘ – British Vogue, ‚Super chic et charmante‘ – Marie Claire.

PS: Aby toho nebylo málo i samotná Fifi se vrhla do víru businessu a založila si vlastní módní značku! Na její kousky se můžete podívat zde.

PS: Veselé Vánoce přeje Check Czech Fashion! ;)
Anet + Barb + Mari

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow