CHECK CZECH FASHION  |

Australia diary 2 / #ccftravels

6. 1. 2016 |

Australia diary 2 / #ccftravels

Naše další australské dobrodružství začalo přesně tam, kde loni skončilo – v Brisbane. Odsud jsme zamířili k Sunshine Beach, kde nás čekalo ubytování v hostelu Noosa Flashpackers, krásná pláž, kopce a zelené louky a v neposlední řadě i skvělé jídlo (vegetarianské nebo gluten free varianty pokrmů tady najdete opravdu všude).

Australia diary 2 / #ccftravels

Naší další zastávkou byl poněkud klidnější a podle našeho názoru i tak trochu „ospalý“ Hervey Bay. Návštěva tohoto místa měla ovšem jedno velké plus – právě odsud jsme totiž vyrazili na jedno z nejhezčích míst, které jsem kdy viděla. Na Fraser Island. Z Hervey Bay jsme osmimístným letadlem vylétli okolo půl sedmé a v devět hodin jsme se už projížděli terénním autem po pláži. Průzračné tyrkysové moře, kilometry pláže s bílým pískem, divoká příroda, dechberoucí jezero McKenzie, nebo zrezivělý vrak lodi Maheno – to vše mi jednoduše vyrazilo dech.

Australia diary 2 / #ccftravels

Mojí poslední destinací a zároveň dokonalou tečkou za celým výletem bylo údolí u Rainbow Beach. Pozorování západu slunce na písečné duně, snídaně na balkóně s úžasným výhledem, plavání v bazénu na kopci a pořádně dlouhý spánek. Perfektní start roku 2016!

Australia diary 2 / #ccftravels

photos / Jan Nedved via Olympus PEN
instagram / @anetakaderkova
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow