CHECK CZECH FASHION  |

Instagram moments / #CCF2015

7. 1. 2016 |

Instagram moments / #CCF2015

Rok se s rokem sešel a je opět čas ohlédnout se za tím, co jsme za uplynulých 365 dnů stihly. Proto jsme stejně jako vloni připravily naše nejlepší InstaMoments za rok 2015! Troufám si říci, že zábavy, kterou jsme si užily, a práce, kterou jsme za sebou zanechaly, je sakra hodně :)

Leden

První měsíc roku 2015 zahájila o pár hodin dříve Anet v Austrálii, kde si užívala letního počasí! Všechny 3 jsme se ale stihly zapojit do Nike výzvy Za lepší já (klik, klik a klik)! V Praze bylo naopak zamračeno a mrzlo. Bárb se pomalu dostávala z operace, kterou absolvovala ještě v prosinci. Fotily jsme se v naší kanceláři. Vyšel jeden z nejúspěšnějších článků roku10 nejvtipnějších hlášek Karla Lagerfelda. A Bárb měla narozky <3

Únor

Anet si užívala sněhu a lyžování v Krkonoších a Bárb se radovala z narozeninové kabelky, kterou si nadělila. Zatímco jsme vybavovaly a domontovávaly naši kancelář, Marietka si udělala dovču a zaletěla na vysněný Zanzibar! Byl Valentýn a od LUSH jsme dostaly krásné dárkové zamilované sady. Staly jsme se součástí projektu Více barev, na kterém jsme pracovaly téměř celý leden. Bárb dovolenkovala v Londýně (kde si pořídila tenhle netradiční kabát!) a Mari si střihla challenge 7 dní s rtěnkou! Bárb nafotila svůj modrý editorial.

Březen

Anet se svou fotografií #zalepsija ozdobila oficiální webové stránky Nike pro maďarský trh! Užívaly jsme si manikůru. Byl jarní #MBPFW a Bárb potkala Adama. Anet si střihla challenge 7 dní bez auta. Mari a Bárb nafotily báječný editorial s jarní kolekcí šperků pro značku Pandora a dokonce se dostaly i na jejich globální web (awwww!!!). Mezitím si Anet zaslouženě oddychovala v Thajsku. Bárb byla na workshopu s Googlem: Ženy v digitálním marketingu. A Air Maxy měly narozeniny!

Duben

V dubnu se konečně oficiálně dostala báječná kosmetická značka Urban Decay na náš trh! Byly Velikonoce. Anet nafotila romantický editorial s názvem The Loft. Zrodila se značka SYN. Společně s Bobbi Brown jsme uspořádaly Make-Up Days! A díky sýru Leerdammer jsme si mohly „nadesignovat“ vlastní Street Style toast! Bárb a Anet se podívaly i na Fashion Stars Night. Mari a Anet si pořídily stejnou mikinu GANT <3 (klik a klik)! A Marietka měla narozeniny! <3

Květen

Anet pro změnu vyrazila do Skotska, před tím ale ještě stihla nafotit editorial inspirovaný staročeskou vesnicí s názvem Village. Bárb si dala yoga challenge aneb 7 dní s jógou. Ptaly jsme se vás, zdali jste sběratel nebo likvidátor a taky, jestli to zvládneme bez zrcadla? Natočily jsme festivalový speciál pro Bestie na TV Óčko. Spolu s Nike jsme pro vás připravily exkluzivní odpoledne na NT+C lodi s power jógou! Anet s Mari zaběhly Color Run! Anet o nás povídala v rádiu :) A Bárb fotila akční indiánský editorial!

Červen

Jako jediné z ČR jsme byly vybrané oficiálním zastoupením značky Topshop, abychom se staly tvářemi první kolekce Kendall+Kylie pro Topshop! (Děkujeme!) Takhle nosí Kendall+Kylie mikinu každá z nás: Anet, Mari, Bárb. Všechny jsme začaly intenzivněji běhat. (A napsaly jsme vám 5 tipů, jak u běhání vydržet.) Zamilovaly jsme si nové Pop rtěnky od Clinique. Mari odjela na dovolenou do Polska a byla nadšená! Ještě před tím se ale Mari s Anet potkaly díky Reebok s Tarou Stiles. Bárb to nestihla, protože byla na cestě do New Yorku! No a v New Yorku si Bárb namíchala vlastní rtěnku jak pro sebe a holky, tak i pro jednu z vás!

Červenec

Celý červenec jsme trávily jako stylistky na NT+C lodi, kde jsme se staraly o ty nejlepší z vás. Mari nafotila denimový editorial! Pomohly jsme s uspořádáním módní přehlídky seniorů. Bárb se vrátila z New Yorku a připravila pro vás přehled 8 netradičních míst, které musíte v New Yorku navštívit a taky druhou část travel diary. Hned po jejím návratu jsme vyjely na dámskou jízdu a víkend na to na menší roadtrip. Anet se zamyslela nad tématem opožděného čtenáře.

Srpen

Asi nejteplejší srpen v dějinách CCF, který jsme zahájily nafocením 3 mini editorialů s Káčou Novotnou na Náplavce v pravé poledne! (Tady, tady a tady!) Byl Bloges Beach Market, který jsme si náramně užily. Do New Yorku tentokrát odletěla Mari! A moc ji to slušelo! (Klik a klik!) Ještě před tím jsme ale stihly společný piknik a výzvu celo bílých outfitů. BÁRB POTKALA JAMIEHO DORNANA! A má s ním selfie, i když je zmoklá :D Pár dní po tom si Bárb zaběhla na Nike Speed Weekpoprvé na běžícím pásu! Dostaly jsme od Lindexu podzimní dárečky a s holkami (Katie, Sandra, Lucka a Nicole) se potkaly na denimové prezentaci Lindex. OSLAVILY JSME 5. NAROZENINY! #5letCCF

Září

Záři nastartovala Bárb dalším editorialem s příběhem. Anet se jako jediná stihla zúčastnit podzimní edice #MBPFW, Mari totiž seděla v letadle zpět do ČR a Bárb zase v letadle z ČR směr Miláno! :P Anet vyšel editorial v časopise L’Amour. Značka Odd Molly je konečně k dostání v ČR. Nafotily jsme outfity pro OK! Magazin s shopper bag, kterou pro ně navrhla Ivana Mentlová. Anet nafotila retro editorial! Kuly jsme pikle s Denisou Dovalovou. Staly jsme se součástí kalendáře French Connection pro rok 2016! Zaujala nás nová kolekce lokální značky Sophistic by Veronika. Otevřely jsme Lindex Palladium! (A před tím byla s holkami v showroomu největší sranda! :D) Mari s Anet šly na Red Room Party.

Říjen

V říjnu měla narozeniny Pandora a my ji oslavily s ní! Taky jsme jeden večer prostě vypnuly a užily si pár drinků ;) A hlavně jsme pořádaly OSLAVU #5let CCF! A bylo to BOŽÍ! V rámci našich narozenin jsme pro vás připravily poslední velké překvapení s podobě naší mini kolekce večerních šatů. LUSH obchůdek se představil v novém kabátě a moc mu to sluší! Anet a Mari si zaletěly do Milána, zatímco Bárb byla s Pólem ve Vídni na koncertě Stereophonics. Fotily jsme naše oficiální fotky pro rok 2016, které už brzy uvidíte :) A asi tak na 1000% jsme pracovaly.

Listopad

Zima je tady! My ji ale opět trávíme na place a s Luckou a Hedvikou Kropovou a Mat Flowers fotíme sérii editorialů #JinaNevesta. (Klik, klik a klik!) Objevujeme krásné šperky 27Jewelry. Vyhodnocujeme, stříháme, balíme a táhneme tramvají na poštu 3 obří tašky dárečků pro vás! Anet vychází editorial Rok ve znamení běhu. Bárb si nechává šít šaty na míru. Jedeme na celý víkend do Olomouce na akci Vánoce patří dětem, kde prodáváme naše šatníky. To co zbude a celý výtěžek věnujeme dětem. Píšeme o putovní kanceláři. Naše Anet je na obálce časopisu Kondice! A Bárb má nové vlasy. Holkám z A Cup Of Style vychází knížka a my ji společně s dalšíma blogerkama křtíme! Na Vánoce vyrábí Bárb s Anet adventní věnce na Vánoční dílně Mat Flowers, kde se potkáváme s milou TerezaInOslo. Anet má naróóózky! <3 A Bárb s Mari ji věnují bedýnku do nového bytu.

Prosinec

Konečně sníh! Ale jenom na horách, kde si ho již tradičně užívá Anet. Hodně vaříme. (Třeba i díky Koloniálu, od kterého nám přichází Vánoční zásilka s překvapením). Mari a Bárb se staly ve spolupráci s Nike Gym Class Heroes naší CCF třídy. Mari se svěřila s tím, co potřebuje k životu workoholička. A Bárb zase se svou závislostí. Anet si střihla challenge 7 dní dobrých skutků a Bárb zase filmový týden! Anet dorazila zásilka z Bibloo – celá laděná do bordové! Děkujeme Vodafone za personalizované perníčky :) Anet letěla do Indie! A Bárb zjistila jednu skvělou a jednu ne zas tak dobrou zprávu. Hlavně ale relaxujeme (a nebo zkouškujeme). Ale rozhodně Vám přejeme Veselé Vánoce. Zejména si užíváme volna. Bárb v Praze a po návštěvách, Mari na Moravě a Anet (už skoro jako každý rok!) v Austrálii.

Děkujeme za krásný rok 2015 a těšíme se, co přinese ten s číslem 16! :)
A na závěr našich TOP 9 příspěvků na Instagramu za rok 2015.

Instagram moments / #CCF2015

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow