CHECK CZECH FASHION  |

Top 9: Nejlepší #OOTD roku 2015!

2. 1. 2016 |

Top 9: Nejlepší #OOTD roku 2015!

Vloni jsme s holkama vybíraly ty nejpovedejší street style outfity roku 2014, letos bychom se chtěly ohlédnout za našimi #OOTD a vybrat z nich ty nejoblíbenější! Tak které to za nás „vyhrály“ na plné čáře? ;)

Rok se s rokem a sešel a jelikož jsme v roce 2015 nebyly kvůli času schopné poctivě mapovat módu ulice v Čechách a více jsme se soustředily na to, co nosíme běžně my (protože vyfotit se v tom, co máte na sobě při schůzce nebo cestou na kafe je časově daleko přívětivější), rozhodly jsme se ohlédnout zpět a každá vybrat jeden outfit každé z nás, který nás oslovit/baví/líbí/zaujal nejvíc! Které to jsou?

TOP outfity Mari

Všechny outfity Mari najdete zde!

podle Barb

Elegantní outfity prostě k Marietě patří a já na ní naprosto zbožňuji její kombinace pouzdrových sukní a jednoduchých košil. Jako platinové blondýnce ji navíc skvěle lichotí královská modrá! Myslím, že podobné kousky, ze kterých poskládala Mari tento outfit, by měla mít každá žena ve svém šatníku!

podle Anet

Nemůžu si pomoci, ale sukně, kterou jsme s Mari ulovily v alkoholovém opojení v Miláně, prostě vede. Baví mě barevnost celého outfitu i střihy jednotlivých kousků. V tomto případě se s Bárb jednoznačně shodneme! :)

podle Mari

Můj favorit mezi letošními outfity je vzpomínkou na dlouhý teplý podzim, který jsme si letos dopřávali, a zároveň country styl Nashvillu, který jsem během mé letošní nezapomenutelné cestě po východním pobřeží USA navštívila. Podzimem mě provázela modrá barva, ve které jsem si pořídila nejen doplňky jako tuhle kabelku a lodičky, ale také výrazný podzimní kabát.

 

TOP outfity Anet

Všechny outfity Anet najdete zde!

podle Anet

V roce 2015 jsem oblékla desítky outfitů, ve kterých jsem se cítila dobře a vybrat jeden nejoblíbenější je tudíž opravdu těžké. Nakonec volím svůj narozeninový look, který je velmi jednoduchý, leč praktický a pohodlný! Celý se navíc skládá z kousků, které nosím velmi často a ráda.

podle Barb

Jestli mě na Anet šatníku baví něco nejvíc, pak to bude jednoznačně rockový styl říznutý ženskými prvky jako jsou volné lokny, výrazné rty, krásné kočičí oči a rafinované prostřihy! Navíc tahle mikina, která je úlovkem ze Seoulu v Koreji je skvělý statement kousek do každého šatníku!

podle Mari

Tenhle outfit je prostě celá Anet! Zdánlivě obyčejné tričko a džíny dokáže přeměnit ve stylovou kombinaci během pár minut. Ledabylý styl má prostě zmáknutý a i když vypadá dobře i v pytli od brambor, sluší jí asi nejvíc a tak nějak k ní patří. Navíc miluji černobílé kousky doplněné o olivovou barvu, kterou sama jako bledule moc nosit nemůžu.

TOP outfity Barb

Všechny outfity Barb najdete zde!

podle Mari

Bárb jednoduchá a ležérní elegance prostě sluší! Ač outfit nijak nevybočuje barvou, jako celek je originální hlavně díky chlupaté dlouhé vestě, která jinak letní look skvěle přetvořila v outfit, který si můžete vzít na sebe i během začátku podzimu. Navíc je vesta variabilní a vypadá skvěle nejen k vyloženě elegantním kouskům, ale také ke sportovní obuvi.

podle Anet

Jeden z nejzdařilejších outfitů, které letos Bárb oblékla, je podle mého názoru ten z Corso Como (ahoj Mari!). Z fotek sálá pohoda a uvolněnost – a přesně takové jsou i jednotlivé kousky, ze kterých je look poskládán. Před touto kombinací smekám!

podle Barb

Vybrat sama svůj nejlepší nebo nejoblíbenější outfit není vůbec tak jednoduché! (Taky jste vždycky tak kritičtí?) A ačkoliv jsem měla ve zúženém výběru hodně výrazných outfitů, nakonec jsem vybrala ten celo černý ležérní s kloboukem a rudou rtěnkou zejména proto, že je složen z all-time-favourite kousků a celkem často mě takhle potkáte venku! :)

 

Tak co? Shodují se vaše názory s námi? Nebo máte jiné favority? Dejte nám určitě vědět do komentářů, budeme moc rády! :)

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow