CHECK CZECH FASHION  |

5 klasických parfémů, které milujeme!

25. 2. 2016 |

5 klasických parfémů, které milujeme!

Každá z nás máme jednu nebo dvě vůně, které nás provázejí životem už nějaký ten pátek a nebo se k nim váže příjemná vzpomínka. Podívejte se na 5 klasických parfémů, na které u nás nedáme dopustit – jsou totiž naše! :)

DAISY / Marc Jacobs

To, co si Barb zamilovala na této vůni jako první, byl flakónek. Marc Jacobs to prostě umí! Když k ní ale přičuchla, bylo jasné, že tahle jemná květinová vůně s tóny grapefruitu, růže, fialky nebo švestky, bude její každodenní parfém.

5th Avenue / Elizabeth Arden

Říká se, že muži mají vytříbený čich a Anet tatínek je toho důkazem. Z jedné ze služebních cest jí totiž přivezl 5th Avenue od Elizabeth Arden, který se vedle Chance by Chanel okamžitě zařadil mezi Anet nejoblíbenější parfémy!

Roses de Chloé / Chloé

Roses od Chloé je oblíbená vůně Barb. Je to první parfém, ke kterému chodila skoro každý měsíc čichat do parfumérie a zkoušela, jak ji bude vyhovovat dlouhodobě. Růže jsou nádherné květiny a jejich přenesení do této lahvičky je téměř bezchybné. Není nic lepšího, pořídit si ho v zimě, kdy se těšíte na jaro a čeká vás velká pracovní změna…

BRIT / Burberry

I když se jedná o dost výraznou vůni a většina by řekla, že spíše pro starší ženy, Mari zavoněla na poprvé již v parfumerii na výletě v Paříži, kam se vydala coby třináctiletá. V patnácti ji pak dostala na narozeniny a láska k Burberry Brit jí vydržela doteď. Základ vůně tvoří jantar a mahagonové dřevo, které jsou doplněny mandlemi, vanilkou a ovocnými tóny limety a hrušky. Burberry Brit je opravdu hodně neobvyklá vůně, kterou jen tak náhodně ve městě neucítíte. A právě její signifikantnost Mari oceňuje. Je však pravda, že svou intenzitou je vhodná spíše na zimu, a tak ji v létě střídá za lehčí vůně jako White tea od Korres.

Huile Prodigieuse / NUXE

Přesto, že se nejedná o klasickou vůni, nedá Anet na olej od NUXE dopustit. Multifunkční přípravek dokonale zvláční kůži a lze jej nanést i do konečků vlasů. Kromě hydratace a lesku dodá tělu nádhernou vůni.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow