CHECK CZECH FASHION  |

Casual Is The New Black

14. 2. 2016 |

Casual Is The New Black

Rok se s rokem sešel a podobně jako pro rok 2014 a rok 2015, jsme jeden víkendový večer strávily ve studiu a nafotily oficiální fotky pro rok 2016! Ale tentokrát to byla docela fuška! Jakto?

Bárb musela během dne zvládnout spoustu pracovních povinností, Marietce nebylo od rána dobře, Anet se vracela z Moravy do Prahy a nepřízeň osudu zasahovala i do časových možností celého produkčně-beauty týmu – Barča mohla z práce odejít až o hodinu později, Míra pro změnu musel do práce na celý den. A ačkoliv jsme v jednu chvíli měly chuť to celé odpískat, něco se v nás seklo a my jsme od podvečera do hodně pozdní noci zvládly nafotit dva editorialy (ten stejný večer totiž vznikl i shoot pro naši kolekci #DVLlovesCCF) a ještě se u toho báječně zasmát!

Díky skvělé energii ve studiu The Cartel, báječné make-up artist Barboře Nové (která nejraději líčí tak, že podtrhne to, co je na vás nejkrásnější!), precizní fotografce Silvii Kolesárové (která je opravdový technický profík a perfektně zachytí hru s oblečením) a faktu, že jsme si s holkama řekly, že na sebe hodíme to, co teď nosíme nejraději vznikly naše nejvíc vystihující a uvolněné fotky :)

Casual Is The New Black

Casual Is The New Black

Anet @ shirt by Mango / pants by H&M / heels by Topshop / necklace by Kettner Crystal

 

Casual Is The New Black

Casual Is The New Black

Barb @ sweater by Lindex / jeans by Rag & Bone / boots by Pepe Jeans / watches by CLUSE / rings by Antipearle, Pandora and Dyrberg/Kern

 

Casual Is The New Black

Casual Is The New Black

Mari @ shirt by Mango / pants by Pull and Bear / heels by Fiori Collection / necklace and earrings by H&M

photos / Silvia Kolesárová
make-up / Barbora Nová
hairstyle / Check Czech Fashion
models and styling / Check Czech Fashion / Marieta Kajabová, Barbora DrašnarováAneta Kaderková
production / The Cartel

Casual Is The New Black

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow