CHECK CZECH FASHION  |

COS konečně v Praze! / #fridaytip

5. 2. 2016 |

COS konečně v Praze! / #fridaytip

#COSPrague #fashion #opening @ COS

Švédský módní řetězec COS (zkratka anglického Concept Of Style), je konečně v Praze! První českou pobočku najdete na luxusní adrese Pařížská 23. Pravda, pro módní řetězec, který lze přirovnat k & Other Stories nebo o chlup dražšímu konceptu než je ZARA a Mango, je tato adresa trošku nečekaná a možná i lehce nadsazená, ale ke skvělé kvalitě zpracování kolekcí a nadčasovému často velmi minimalistickému designu skvěle sedí!

Prostor samotného obchodu a šíře nabídky je vskutku skvělá – ve spodním patře najdete poměrně velkou nabídku pánské kolekce, v dalších patrech a menších členěných místnostech pak sortiment dámský. Já sama jsem si při včerejším preopeningu pořídila dva nadčasové kousky – košilové šaty netradičního střihu a svetr s peplum kanýrem ze 100% vlny. Těšit se na ně můžete v některých mých dalších outfitech ;)

Pokud hledáte kvalitní a nadčasové kousky (a extra milý a stylový personál), které doplní váš šatník a vydrží vám několik sezón (při skvělé péči možná skoro napořád), Pařížská 23 (hned naproti hotelu InterContinental Prague) je vaše adresa! :)

Martin Andersson, hlavní módní návrhář pánské kolekce COS, řekl; „Velmi nás těší, že můžeme oslavit otevření prvního obchodu v Pařížské ulici, a bylo skvělé spolupracovat s DSC Gallery. Vstup na trh v České republice je pro značku vzrušující krok, kterým pokračuje naše expanze v Evropě.”   

První obchod COS byl otevřen v Anglii roce 2007, jehož sortiment nabízí dámské, pánské a dětské kolekce oblečení a doplňků. Pro značku je charakteristický klasický minimalistický styl s novým pojetím a špičková kvalita za dostupné ceny. Mimo kamennou prodejnu můžete nakupovat na cosstores.com.

COS konečně v Praze! / #fridaytip

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow