CHECK CZECH FASHION  |

Jak na perfektní make-up na ples! / #beauty

11. 2. 2016 |

Jak na perfektní make-up na ples! / #beauty

Přišla plesová sezóna, čas vzít si do společnosti nejen elegantní večerní šaty, ale také si trošku pohrát s make-upem. Jak na to, i když jste normálně vyznavačkou velmi přirozeného vzhledu?

Večerní líčení si bezesporu žádá trošku přidat. I když vám často stačí lehký make-up, řasenka a zdravíčko, v potemnělém sále s umělými světly by takové líčení rozhodně nevyniklo. Stačí často rafinovaná linka, rtěnka v zajímavém odstínu, a hned líčení dodá celému looku úplně jinou úroveň!

Jak na perfektní make-up na ples! / #beauty

Jak na perfektní třpytivé oči s linkou?

Aby mi oční stíny vydržely, nanáším přes oční víčka make-up či primer přímo pro tento účel. Volím neutrální třpytivé líčení do šedo-stříbrna, skvělé odstíny najdete třeba v paletce Gwen Stefani od Urban Decay. Na celé víčko nanáším šedý stín, vnitřní víčko rozjasňuji stříbrnou, vnější víčko naopak velmi lehce stínuji do ztracena pomocí černé. Pomyslnou korunkou je výrazná černá linka – mou nejoblíbenější variantou jsou gelové linky od Bobbi Brown, které nanáším pomocí štětečku.

Jak na perfektní make-up na ples! / #beauty

Eyeshadow palette Gwen Stefani by Urban Decay / Eyeshadow Primer by Urban Decay /  Long Wear Gel Sparkle by Bobbi Brown

Jak na perfektní sjednocenou a zářivou pleť?

Začněte vaším denním hydratačním krémem, pokračujte make-upem či vaším oblíbeným BB creamem. Ten můj od Benefitu skvěle kryje, že jsem make-up zcela přestala používat. Stejně jako pudr, protože zároveň krásně zmatňuje a na pleti vytváří právě pudrový efekt. Pro zářivou pleť použiji rozjasňovač High Beam a tvářenku ladící s rtěnkou.

Jak na perfektní make-up na ples! / #beauty

Big Easy by Benefit / High Beam by Benefit /

Jan na šťavnaté výrazné rty?

Rty hrají prim! Zvolila jsem tentokrát pro mě trošku netypickou růžovo-fialovou rtěnku. Před jejím nanesením rty pořádně hydratujte balzámem, stroupky na nich jsou při nanášení rtěnky obzvlášť nepříjemnou záležitostí. Používáte lip scrub (peeling pro rty)? Pokud ne, v zimě jej určitě doporučuji! Pokud jste zastáncem spíše lesklých než matných rtěnek, můžete přes ni nanést ještě průhledný lesk.

Jak na perfektní make-up na ples! / #beauty

Big Easy by Benefit / High Beam by Benefit / Eyeshadow primer by Urban Decay / Gwen Stefani eyeshadow palette by Urban Decay / Long Wear Gel Sparkle by Bobbi Brown / Peony Silky Powder Blush by Bobbi Brown / Rich Lip Color by Bobbi Brown

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow