CHECK CZECH FASHION  |

Jak poznáte, že vám je přes 25

3. 2. 2016 |

Jak poznáte, že vám je přes 25

Jelikož se náš tým již pomalu přehoupl přes průměrný věk 25ti let, donutilo nás to trošku bilancovat a vzpomenout si na naše dvacetiletá já, když jsme Check Czech Fashion zakládaly. Pět let není zas tak mnoho, ale pokud tvoří pětinu vašeho života (cože, pětina života s CCF?!), uvědomíte si, kolik se toho dokáže i za takovou dobu změnit. A rozhodně ve vašem mindsetu ohledně módy!

  1. Nekupujete si o číslo menší jeany s tím, že zhubnete. Prostě si zajdete pro větší velikost.

  2. Paleta barev a vzorů se ve vašem šatníku zúží. Kupujete spíše více základních a nadčasových kousků a méně těch výstředních.

  3. Slovo SLEVA vám nezpůsobuje zatmění mozku.

  4. Věrnou napodobeninu šály Burberry si prostě nekoupíte.

  5. Dobrou náladu oplýváte už po dvou Cosmopolitanech.

  6. Recyklujete. A pokud se oblečení chcete zbavit, spíše je věnujete na charitu, než prodáváte.

  7. Dvakrát si ráno rozmyslíte, jestli si na sebe ty dvanácticentimetrové podpatky opravdu vezmete. Čeká vás totiž den plný schůzek a úsloví „Parádo, trp!“ už se vás tolik netýká. Za dámu můžete dokážete být i v saku a balerínách.

  8. Módní akce, na které chodíte, si vybíráte. Nemusíte být zkrátka všude.

  9. Nikdy nedopustíte, abyste měla oloupaný lak na nehtech. Pokud si jej seškrábnete před důležitou schůzkou, letíte do nejbližší drogerie pro odlakovač.

  10. Spíše než cena vás zajímá materiál, ze kterého byl kus oblečení vyroben. Hezký svetr za čtyři stovky stejně nakonec nosit nebudete, protože vás bude kousat.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow