CHECK CZECH FASHION  |

#FAVS / únor

29. 2. 2016 |

#FAVS / únor

Oblíbené kousky za únor jsou okleštěnější, ale zato opravdu stojí za to (a jsou krásně barevné!). Pojďme se podívat, co mě v nejkratším měsíci v roce nadchlo!

by Barb

Na knižní novinku od Ani Geislerové s názvem P.S. jsem čekala přesně měsíc a půl, protože byla beznadějně vyprodaná úplně všude. Čekání se ale vyplatilo – hezčí knížku jsem snad v knihovně ještě nikdy neměla! Kniha sdružuje krátké fejetony ze života, které herečka publikovala několik let v magazínu ELLE.

#FAVS / únor

Ve stejný týden se mi doma sešel i nový světle modrý lak od Nails Inc. v odstínu Regents Place a dvě nové masky od Kiehl’s (seženete v obchodě na Novém Smíchově), které tvoří spolu s P.S. dokonalý páteční program (a navíc ještě barevně ladí!). Oranžová je povzbuzující maska na obličej Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radience Masque, která obsahuje mimo jiné i výtažky z brusinek a kurkumy, které rozjasní a rozzáří i tu nejunavenější pleť. Zelená vyživující maska s názvem Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí a preventivně působí proti pronikání škodlivých látek do pleti.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow