CHECK CZECH FASHION  |

Jak na perfektní oční linky! / #beauty

6. 3. 2016 |

Jak na perfektní oční linky! / #beauty

Pamatuji si na časy, kdy jsem se před rodiči a učiteli nesměla objevit s výrazně nalíčenýma očima. Tehdy jsem měla dojem, že nošení kouřových stínů či dokonce očních linek hodnotí stejně jako vyloupení banky. Dobrá zpráva, zatím žiju!

Ty tam jsou časy, kdy se oční linka nosila výhradně jako součást slavnostního líčení. Dnes ji s oblibou kreslím i během všedního dne a díky správným produktům to zvládám během několika vteřin!

Jak na perfektní oční linky! / #beauty

Jak na perfektně definované obočí?

V období dospívání jsem se často setkávala s neodolatelnou touhou vizážistek a kosmetiček výrazně zúžit mé husté obočí. Díky bohu za to, že jim to moje mamka pokaždé zatrhla. Dnes jsem jí za to vděčná. Do Cary Delevingne mám sice daleko, ale své výrazné obočí mám ráda. Součástí mého každodenního líčení je i jeho uhlazení, sjednocení a zvýraznění tužkou Perfectly Defined Long-Wear Brow od Bobbi Brown.

Jak na přesnou oční linku?

Řeknu to na rovinu, úzké a přesné linky se mi daří kreslit od té doby, co jsem propadla kouzlu produktu ve fixe. Miluji ty od Benefitu a kupuji je sestrám i mamce. Nejprve horní víčko nalíčím klasickým postupem od béžové po celé ploše víčka, k nejtmavší hnědé ve vnějším koutku oka. Poté nanesu černou nebo tmavě hnědou linku. V závislosti na náladě si pak hraju s šířkou – někdy zůstanu u úzké linky, jindy volím linku výraznější.

Push-up liner by Benefit / Eye shadow by Bobbi Brown

Jak na perfektní oční linky! / #beauty

OPI nail polish from The Nail Shop / Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil by Bobbi Brown / Push-up liner by Benefit / Urban Decay Perversion mascara / Chanel Vitalumiére Ultra Light Skin Perfection make-up / Pandora bracelet

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow