CHECK CZECH FASHION  |

Startuje MBPFW F/W16

16. 3. 2016 |

Startuje MBPFW F/W16

Dnes startuje jarní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Week, známá pod zkratkou #MBPFW, kde se letos představí více než 14 českých módních návrhářů, které doplní pětice mladých talentů v rámci soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2016. Nově v ateliéru A1 na Strahově! Kam se s Check Czech Fashion chystáme a na jaké z doprovodných akcí se těšíme?

 

/// Středa

Opening party: ODIVI & NobodyListen

New Brand, New Stories. Představení a pre-sales limitované kolekce STORY001, pod kterou je podepsaná talentovaná módní návrhářka Iva Burkertová alias módní značka ODIVI. Nemůžeme se dočkat toho, co nového pro nás mají nachystané!

/// Čtvrtek

Módní přehlídka: Zuzana Kubíčková / TIQE by Petra Balvínová

 

/// Pátek

Konference: Business Forward Forum by ČEZ & Forbes

Na celodenní konferenci #BFF16, která spojuje témata jako jsou aktuální pohled na módní odvětví, módní start-upy a digitální média a inovace, se už moc těšíme. Ve čtyřech diskuzních panelech složených z českých i zahraničních osobností se představí například bývalá redaktorka britského Vogue a aktuální přispěvatelka The New York Times nebo Nowfashion.com Jessica Bumpus, a také zástupci úspěšných českých značek Tonak nebo Pietro Filipi.

Módní přehlídka: ODIVI / ETHER

 

/// Sobota

Workshop: SUSTAINABLE FASHION DAY

Co je to udržitelná móda a jaké jsou možnosti na českém trhu nebo jak si sestavit efektivní šatník podle Kamila Vodochodská. Rozhodně nás najímá, jak si nastavit strategii šetrnou k planetě, společnosti i naší peněžence.

Módní přehlídka: LAFORMELA / Lukáš Lider

Módní přehlídka: Lukáš Macháček / CHATTY

Módní přehlídka: Jakub Polanka

 

/// Neděle

Módní přehlídka: VAN GRAAF Junior Talent 2016

Módní přehlídka: PIETRO FILIPI created by designers

Startuje MBPFW F/W16 - Natasha Poly

celosvětový vizuál módních eventů Mercedes-Benz / Natasha Poly
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow