CHECK CZECH FASHION  |

Can’t Help Myself

13. 4. 2016 |

Can't Help Myself

Tisíckrát si můžeme říci, že šperky nepotřebujeme. A stejně se dříve nebo později zakoukáme do dalšího blyštivého prstenu nebo magického řetízku. My ženy se máme tendenci zkrášlovat a zdobit již od pravěku.

Zatímco tehdy tomu bylo pravděpodobně proto, že jsme chtěly získat pozornost a následně i genetický kód mužských členů kmene, dnes je důvodů podstatně více. Šperky nosíme proto, abychom dotáhly svůj outfit k dokonalosti nebo abychom vyjádřili svou aktuální náladu. Někteří také proto, aby ukázali svůj společenský status. A někteří – třeba jako já – mají ke šperkům emocionální vazbu. Pro mě jsou šperky symboly vzpomínek na konkrétní místa, životní etapy, události nebo osoby.

Can't Help Myself

Can't Help Myself

Can't Help Myself

Při focení jarní kolekce značky Pandora jsem se doslova a do písmene zamilovala do dlouhého stříbrného řetízku s amuletem, který můžete vidět u nude i květinových šatů. Jaké vzpomínky do něj schovám tentokrát? Budou to vzpomínky na poslední měsíce na vysoké škole i na pracovní zápřah. Na vzrušující pocit nových možností. Na probouzející se jaro. Na šťastná shledání. Na poznání dalších významů slova štěstí. A v neposlední řadě i na nádherný slunečný den v atelieru Kateřiny Novotné, provoněný mými oblíbenými pivoňkami od Mat Flowers.

Can't Help Myself

Can't Help Myself

Can't Help Myself

Can't Help Myself

Can't Help Myself

photos / Kateřina Novotná
hair & make-up / Martina Knížová
flowers / Mat Flowers
candies / PunkRockCakes
balloons / Balloons Prague
jewelry / Pandora

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow