CHECK CZECH FASHION  |

Jak na perfektní naked líčení! / #beauty

24. 4. 2016 |

Tip, jak na perfektní naked líčení! / #beauty

Evergreenem posledních let v oblasti líčení je tzv. naked look neboli nahé líčení. Tento look je totiž o perfektně sjednocené pleti a lehkém zvýraznění vašich předností, což ocení nejen muži! Není totiž nic horšího, než sedět odpoledne v kavárně a vypadat jako komparz z klipu Rihanny. Jak na to?

V líčení jsem poměrně nováček a nikdy jsem si nemyslela, že bych mu mohla propadnout. Ale díky Check Czech Fashion a možnosti poznat soustu šikovných make-up artistek, kterých jsem se neustále na něco vyptávala a zjišťovala, co je správně a co je špatně, se tak něco málo před rokem stalo a já se začala líčit téměř denně – alespoň takový ten základ, což je pro mě zejména sjednocená pleť, definované obočí a většinou i rtěnka. Následně dle příležitosti postupně přidávám: bronzer a tvářenku, rozjasňovač, řasenku (nesnáším totiž odličování řasenky!), stíny nebo linky. Dnes se společně podíváme na obrovský trend poslední doby, který jsem si sama zamilovala!

Tip, jak na perfektní naked líčení! / #beauty

Jan na perfektní nahé líčení?

Základem je dokonale sjednocená pleť. Já nejraději volím střední krytí, protože mám ráda, když lehce prosvítá struktura pleti. Před pudrováním nechám vrstvu tónovacího krému přirozeně vsáknout do pleti a mezitím si rozčešu hřebínkem obočí a vyplním jej pomádou na obočí od značky Anastasia Beverly Hills, na kterou nedám dopustit. Dále pokračuji nanesením velmi jemné vrstvy bronzeru pod lícní kosti, přirozené broskvové tvářenky na jablíčka, rozjasňovače nad lícní kosti a pod obočí.

Stíny volím takové, aby lehce zvýraznily a podtrhly tvar mého oka. Začínám však primerem, což jsou v tomto případě dlouhotrvající krémové oční stíny od Bobbi Brown v odstínu Cement, které musíte mít – je to nejlepší podkladová barva ever! Chvilku počkám a následně stínuji oko matnou paletkou hnědých Naked2 Basics, která je pro tento typ líčení prostě nejlepší.

Look mohu zakončit buď samotnou řasenkou a nebo kombinací s velice tenkou spíše vklepávanou linkou mezi horní řasy, která řasy opticky zahustí. Nesmí chybět ani rtěnka, já v tomto případě sáhla po Butter Cream Lipstick od Bite Beauty, kterou jsem si dovezla z New Yorku. Tahle rtěnka v odstínu Caramel s podtitulem fleshy nude je z řady speciálních nahých a neutrálních krémových rtěnek, jejichž náplň tzv. „nábojnice“ je ručně řezána, aby vynikla jejich krémová lesklá struktura.

Tip, jak na perfektní naked líčení! / #beauty

Powder Blush Duo by MAC x Pedro Lourenço Limited Edition / Dipbrow Pomade in Medium Brown by Anastasia Beverly Hills / Long-Wear Cream Shadow in Cement by Bobbi Brown / Naked2 Basics by Urban Decay / No Smudge Mascara by Bobbi Brown / Butter Cream Lipstick in Caramel by Bite Beauty / Sugarbomb Ultra Plush Nude Lip Gloss by Benefit / Naked Ultra Nourishing Lipgloss in Naked by Urban Decay

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow