CHECK CZECH FASHION  |

Zapojte se do Fashion Revolution 2016!

19. 4. 2016 |

Fashion Revolution cover

Fashion Revolution je mezinárodní kampaň propagující etický módní průmysl, která každoročně vrcholí v den smutného výročí pádu továrny Rhana Plaza – 24. dubna v podobě Fashion Revolution Day.

#whomademyclothes #fashionrevolution

Cílem kampaně je vyjádřit masivní nesouhlas se špatnými podmínkami, za kterých mnoho řetězců své zboží vyrábí, a motivovat značky k tomu, aby veškeré informace o vzniku oblečení byly transparentní „Trh se dnes soustředí na přání zákazníka. Značky vypracovávají drahé studie, aby zjistily, co si jejich zákazník přeje. Pokud všichni vyjádříme náš zájem o lidi, kteří vyrábí naše oblečení, dáme najevo, že k tomu nejsme lhostejní, značky budou jednatNaším cílem je transparentní módní průmysl a všechny hashtagy k tomu jistě přispívají. Doufáme však, že označením fotografie to neskončí a že lidé pozvou ostatní i do svého šatníku a životního stylu,“ přibližuje Kamila Boudová, hlavní iniciátorka kampaně po ČR a SR. Do letošní kampaně, kterou nafotil Lukáš Dvořák, se kromě jiných zapojila i část Check Czech Fashion ;)

Zapojte se i vy 24. dubna do Fashion Revolution! Postup je snadný:

1. Vyfoťte se v oblečení naruby.
2. Nasdílejte svou fotku na sociální sítě.
3. Označte svou fotku #whomademyclothes a případně i jménem značky, které se chcete konkrétně zeptat na původ vašeho oblečení. Příklad vašeho postu tedy může být: Dear @značka, #whomademyclothes?

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow