CHECK CZECH FASHION  |

Založte mámě Snapchat!

29. 5. 2016 |

Založte mámě Snapchat!

O tom, proč založit vaší mámě Instagram, vám už před dvěma lety (!!!) psala Anet. Jelikož mě ale hodně začal bavit Snapchat (najdete mě tam jako @barbdrasnarova), na kterém je všechno tak nějak krásně reálné opravdické a nepřibarvené, rozhodla jsem se založit mamce účet na Snapchatu!

A to nejen proto, že z Instagramu se za ty dva roky stala spíše vizuální a kreativní platforma, kde sdílíte jen to nej ze svých životů, než prostředek na uchování a sdílení instantních raw zážitků!

Ty selfiečka prostě na Snapchatu najednou vypadají nějak líp…

Ačkoliv není používání Snapchatu pro generaci X uživatelsky úplně snadné, po jednom víkendu učení a opakování jsme to s mamkou zvládly! Teď už mi jenom čas od času zavolá, když neví jak najet na „ty obličeje“, které si soukromě pro pobavení občas pošleme :D Nejraději máme pejska a vílu s kytičkovým věnečkem!

Kromě kravení má ale Snapchat skvělou informační hodnotu – můžu mamce posílat vzkazy a naopak. Mohu s ní sdílet moje zážitky, výlety, dovči nebo i události z běžného dne v Praze. No a vlastně se tak nějak každý den alespoň na chvilku vidíme, i když od sebe bydlíme 150 km. Není to k nezaplacení? :)

Přiznejte se, kdo má taky mámu na Snapchatu a kdo ji ho po tomhle článku založí? :P

Budu ráda, když mě budete sledovat na Snapchatu taky :)
Buď pod @barbdrasnarova nebo si můžete stáhnout/vyfotit fotku se snapcode níže a nascanovat přímo v appce :)

Založte mámě Snapchat!

cover photo / theverge.com
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow