CHECK CZECH FASHION  |

BATA Road Show

19. 6. 2016 |

bata-roadshow-uvod

Notoricky známe červenobílé logo se dnes objevuje v 68 zemích světa. Podle Guinessovy knihy rekordů je Baťa dokonce největším prodejcem a výrobcem bot všech dob (firma prodala již přes 14 miliard párů bot!). Málo lidí však zná příběh Tomáše Bati a dlouholetou historii firmy.

Letos je to již 140 let, co se tento geniální podnikatel, který obouvá celý svět, narodil. K této příležitosti se rozhodla Nadace Tomáše Bati uspořádat v rámci projektu Bata140 speciální BATA Roadshow. Prostřednictvím mobilní Baťovy kanceláře se lidé mají možnost seznámit s Baťovým životem a odkazem, součástí je také doprovodný program. Seznam měst, ve kterých se roadshow uskuteční, najdete zde.

Značka Baťa nejsou jen boty, ale také inspirativní příběh úspěšného podnikání. Byla by škoda, kdyby byl jeden z bezesporu nejvýznamnějších Čechů zapomenut, a tak jeho odkaz šíří právě Nadace Tomáše Bati. Pokud byste se nedostali na roadshow, můžete si přečíst jednu z mnoha publikací, která o Tomáši Baťovi vyšla, nebo navštívit přímo jeho vilu ve Zlíně.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow