CHECK CZECH FASHION  |

27 FCUK Street

1. 7. 2016 |

27 FCUK Street

Bílá košile a obyčejné koženkové černé „baggy“ kalhoty jsou perfektním základem šatníku, na kterém můžete stavět jednodušší i složitější outfity a stylingy. Já jsem je v rámci tohoto rychlého photoshootu s Luckou Kroupovou (fotily jsme totiž editorial Goddess, kde jsem měla na starosti styling) nakombinovala s naprosto famózní filtrovanou bundičkou z French Connection, kterou jsem už nedokázala vrátit zpátky a tak se mnou vycestovala i do Neapole :)

Za povšimnutí stojí i šperky 27 JEWELRY, které mi designérka Lenka Šváchová na focení půjčila. Její minimalistický styl zbožňuju a doufám, že jednou budu mít nějaký kousek z její Drip kolekce ve šperkovnici. Na rtech mám novou rtěnku Lime Crime Velvetines v odstínu Faded, o které jsem psala tady a nosím ji téměř non-stop. No a moje definované obočí má v tomto případě na svědomí skvělá Lucia Majtánová – Benefit National Brow Artist. Moc děkuji všem za skvělé odpoledne! :)

27 FCUK Street

27 FCUK Street

27 FCUK Street

27 FCUK Street

27 FCUK Street

barb-27jew-ed-06

photos / Lucie Kroupová
hair & make-up / Míra Kozák & Žaneta Gi
brow artist / Lucia Majtánová <3 Benefit Cosmetics
jewelry / 27 JEWELRY
styling / Barbora Drašnarová / Diamond G White Shirt by Gant / Emblishment Sequin Jacket by FCUK / Finders Keepers pleather pants / ZARA heels

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow