CHECK CZECH FASHION  |

3 tipy, jak si užít báječné léto v ČR!

1. 7. 2016 |

3 tipy, jak si užít báječné léto v ČR!

Léto je tady, musíme vyrazit k moři! Ještě před pár lety bych se pod to podepsala. Jedna delší dovolená u moře, all-inclusive a pro někoho možná i animační programy… Jenže, nešlo by to začít dělat trošku jinak, než tomu bylo za posledních 20 let u našich rodičů? Žijme trošku #livefolk a nebojme se „obětovat“ léto na poznávání České Republiky! Vraťme se do mládí našich rodičů a vyražme s partou kamarádů vstříc dobrodružství! Jak nejlépe na to? :)

1. Objevte dobrodružný #instameet!

Nevíte co je #instameet? Představte si, že se v určitý čas na určitém místě sejde parta instagramistů, kteří rádi fotí, poznávají nová místa a lidi, a společně vyrazí na výlet. Obvyklými místy jsou zajímavé přírodní památky zejména u nás v České Republice. Instagram totiž už dávno není jenom o fotkách, ale hlavně o komunitě nadšenců, protože přece #communityFIRST! Mrkněte jak vypadal třeba #instameetADR, kde jsem byla, #instameetSNEZKA nebo #instameetKRAS. Instameetové vzpomínky vám pak do alba vyvolá třeba Vyvolej.to.

3 tipy, jak si užít báječné léto v ČR!

2. Je tady moderní #grilovacka!

Ty večery u ohně milujeme všichni a né že ne! Co to ale posunout na další level? :) Jeden z mých nej zážitků z dětství je opékání buřtů v Adršpachu, kam jsme se vydali jednou v zimě na výlet. Po náročném výšlapu vytáhl táta z batohu buřty a šli jsme hledat kousek místa bez sněhu, kde si je budeme moct opéct <3 Teď bych si asi nelajskla opékat v přírodní rezervaci na přímém ohni, ale… Nedávno jsme objevili naprosto báječný přenosný a cestovní bezkouřový gril LotusGrill. V kufru auta tak s námi jezdí na všechny výlety. Nikdy totiž nevíte, kdy dostanete chuť na super grilovačku! A když si náhodou zapomenete suroviny, pořád můžete jít do lesa na houby.

LotusGrill je na dřevěné uhlí, bez kouře, rozpálený za 2-3 minuty, lehce přenosný a krásně barevný! Takže ho můžete vytáhnout i na #instameet nebo sebou na hudební jakýkoliv festival, kde máte zaručeno, že budete mít nejlepší jídlo z kempu! ;)

3. Vyražte na #RockForPeople a další festivaly!

Letos vyrážíme s partou kamarádů na #RFP (já po devíti (!!!) letech) a jsem děsně zvědavá, co se za ty roky změnilo. Jak budou vypadat toiky? Pořád ještě na festivalech neznají slovo sprcha? A co třeba nabídka jídla a pití – je pořád standardem smažené jídlo nebo se najdou i salátové bary? Abych si svůj pobyt na festivalu co nejvíce zpříjemnila, přichystala jsem si ultimátní kit první festivalové pomoci: s hygienou mi pomohou vlhčené ubrousky, tuhý šampón – tzv. šampuk Montalbano od Lush, který v nouzi poslouží i na umytí celého těla, suchý šampón Batiste, moje stálice – osvěžující pleťová voda Breath of Fresh Air v menším balení, hydratační pleťový krém Ultra Facial Oil-Free Lotion od Kiehl’s a tabletky na čištění zubů Oral Pleasure (skvělé i do příručního zavazadla do letadla!). Hodit se bude i suchý šampón, klobou a parádní květinová čelenka s výraznou rtěnkou k tomu. Vybírat můžete třeba ze 100 odstínů nové VICE lipstick od Urban Decay! Z make-upu pak balím už jen řasenku They’re Real a na obočí Gimme Brow barevný gel, obojí od Benefitu!

3 tipy, jak si užít báječné léto v ČR!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow