CHECK CZECH FASHION  |

Barb / Color Block

31. 7. 2016 |

Barb / Color Block

Další z mých nedělních procházkových outfitů Prahou. Oversize maxi šaty s kapsama mám z výprodeje ze Zary a nosím je poslední dobou hodně často. V parnech totiž dávám přednost pohodlí. Navíc mi skvěle sednou k dalším dioptrickým brýlím, které jsem si pořídila k mým úplně prvním. Myslela jsem, že po tom, co jsem zjistila, že potřebuju brýle, mi jedny postačí. Alespoň na chvíli. To byl ale omyl… Když jsem si šla do S Optic nechat upravit nožičky, objevila jsem tam značku Etnia Barcelona a bylo rozhodnuto. Brýle budu mít dvoje. Minimálně. Ale jsou báječný, ne? :)

Přemýšlím, že na ten třetí pár (který si nesmím pořídit dřív než příští rok!) si nechám i něco vyrýt! Vůbec jsem to nešila, ale při odchodu s novými brýlemi jsem si v optice všimla, že nabízejí vyrytí jmen nebo ornamentů do rohů skel. Ajajaj.. Jak cool by bylo tam mít třeba „Bárb“ :) Heh! Tak příště..

Stejně tak jako další brýle jsem si zamilovala i tyhle dva dlouhé náhrdelníky z Lindexu a nosím je téměř ke každému outfitu. Zatím drží, zlatá je zlatá a to i po koupání v moři, takže doporučuju jít omrknout :)

Barb / Color Block

Barb / Color Block

Barb / Color Block

Barb / Color Block

Barb / Color Block

maxi dress by Zara / boots by Pepe Jeans / glasses by Etnia Barcelona vis S Optic / necklaces & bracelet by Lindex / ring by Antipearle

Barb / Color Block

Barb / Color Block

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow