CHECK CZECH FASHION  |

Gladiátorky RIBBONS / #fridaytip

15. 7. 2016 |

Gladiátorky RIBBONS / #fridaytip

Gladiátorky jsou sandálky, které nosili už obyvatelé antického Říma a od té doby vlastně téměř nikdy nevymizely z módy. Sama jsem doma dvoje měla, ale vždycky nakonec zůstaly schované hluboko v botníku, protože pro moji klenbu to bylo peklo. Až do letošního léta!

#fashion #sandals @ RIBBONS

Objevila jsem sandálky pocházející ze španělského Alicante, které nesou název RIBBONS a u nás se prodávají teprve od dubna. Skvěle by je vystihl i název „skládačky“, protože se doslova skládají :) Botky sestavíte z podešve, která má mírně zvednutou patu (nejedná se tedy o žádnou plochou žabku, takže vám vaše klenba poděkuje!) a stuh, pomocí kterých je různými technikami upevníte k noze. Vyrábějí se ve velikostech 34-43, jsou z odolné pryže a potažené na dotek velmi příjemnou látkou.

Skvělé je, že díky různobarevným stužkám (a případně i šperkům) můžete mít na každý letní den jiné sandály. Já jsem z nich zatím 100% nadšená, ostatně jsem v nich prochodila skoro celou Ischiu! <3 Sehnat alespoň trošku zdravotní a pěkné letní sandálky je totiž docela problém, a tak jsem nadšená, že jsem RIBBONS objevila. V základních designech vypadají skvěle , báječně sedí a moje nožky jsou bez jakékoliv nepříjemné bolesti. (V botníku mám černou podešev s béžovými a černými stužkami.)

PS: Velmi doufám, že podešve se začnou vyrábět i v dalších základních barvách jako je bílá a béžová a přibudou třeba ještě kožené tkaničky! :) To by totiž teprve byla bomba!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow