CHECK CZECH FASHION  |

Svatojánská noc s #LindexFriends

4. 7. 2016 |

Svatojánská noc s #LindexFriends

Léto je tady a my jsme se s #LindexFriends vydaly oslavit letní slunovrat do Chateau Mcely. Svatojánská noc, ve Švédsku známá jako Midsommar, je oslavou léta a slunce, které je v době letního slunovratu na vrcholu sil.

#Midsummer #LindexLoveYourSummer

I tímto svátkem je inspirovaná letní kolekce Lindex, která se nese hlavně v tónech modré, bílé a květinovýchethno vzorů. Hned po příjezdu do pohádkového zámku Chateau Mcely jsme dostaly na ruce kopretiny – prý místo hodinek, abychom nesledovaly čas a pobyt si prostě maximálně užily. :) Následovala úžasná aroma masáž, díky které jsme zapomněly na starosti všedního dne ještě více.

Večeři plnou delikates (kdy nám doslova pečení holubi lítali do pusy) a výborného vína v zámecké restauraci Piano Nobile jsme zakončily rituálním pálením našich obav ve svatojánském ohni, přednáškou o svatojánském čarování a opékáním buřtů. To jsme ještě netušily, že nás čeká půlnoční stezka odvahy skoro jako zamlada na letním táboře. :) Vydaly jsme se totiž na blízkou louku sbírat třezalku tečkovanou, kterou když si o Svatojánské noci dáte pod polštář, zjeví se vám prý ve snu „ten pravý“. My jsme byly ale s Bárb asi natolik zrelaxované a odpočaté, že jsme spaly jako dudci a nezdálo se nám vůbec nic.

Moc děkujeme Lindexu za pozvání, maximální péči a skvěle strávený den! :)

Naše Midsummer outfity

Mari měla na sobě šaty, cardigan a šperky z letní kolekce Lindex. Kabelka je rovněž z Lindexu, ale ze starší kolekce.

Bárb si oblékla šaty, kimono a náhrdelník, náramky a čelenka s lístky z letní kolekce Lindex. Tenisky jsou AirMax z Nike.

Zámecké snídaně

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow