CHECK CZECH FASHION  |

Benefit Air Patrol / #fridaytip

16. 9. 2016 |

Friday Tip Benefit Air Patrol

#beauty @ Benefit Air Patrol

Stres na vlastní oči? Zažíváme jej doslova každý den. Slunce, prach, znečištěné ovzduší – to vše působí škodlivě na naši pleť. Tu sice denně ošetřujeme a chráníme denními krémy s UV filtrem, ale často zapomínáme na oční víčka. Přitom ochranu potřebují úplně stejně.

Určitě to znáte taky. Mažete se krémy, ošetřujete speciálními séry, ale přesto vaše pleť působí jaksi unaveně. Není to tím, že zapomínáte na vaše oči a pokožku kolem nich? Já jsem vyzkoušela letošní novinku od Benefitu ověnčenou mnoha kosmetickými cenami a jsem nadšená!

Benefit Air Patrol je BB cream a primer v jednom, který se pomocí aplikátoru nanáší na oční víčka. Chrání je před všemi škodlivými vlivy a navíc prodlouží životnost vašich očních stínů. Musím potvrdit, že díky nim mi vydrží celý den, aniž by se setřely. A po nějaké době používání navíc zjistíte, že vaše oční víčka jsou hydratovaná, projasněná a vypadáte i před nalíčením celkově mnohem lépe. Za mě opravdu jeden z nejlepších kosmetických výrobků, které jsem letos měla možnost vyzkoušet! :)

Benefit Air Patrol zakoupíte například v síti prodejen Sephora a také online.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow