CHECK CZECH FASHION  |

Konec a nebo začátek?

1. 12. 2016 |

ccf-official-all-00-cropped

Vždy, když něco krásného končí, něco krásného začíná. Přesně tuto větu si v posledních týdnech až měsících opakujeme dokola…

Po více než šesti letech od založení projektu Check Czech Fashion jsme se rozhodly uzavřít jednu krásnou a zásadní kapitolu našeho života. Každý člověk se vyvíjí, roste. A naprosto přirozeně se vyvíjí také jeho hodnoty a směr, kterým se chce v životě ubírat. Přesně to se stalo a stále děje i nám. Vystudovaly jsme vysoké školy, přijaly zásadní pracovní výzvy. A dostaly chuť pustit se do něčeho zcela nového. Z tohoto důvodu jsme se rozhodly již nadále nepokračovat v projektu, na který ale navždy budeme vzpomínat s láskou.

Pokud chcete vědět, kam se budou naše kroky dále ubírat, můžete nás i nadále sledovat na odkazech níže – veškeré naše další kroky, projekty a vášně totiž oznámíme právě tady:

Bárb na instagramu @barbdrasnarova a na tideturned.org.
Mari prozatím na jejím instagramu @marietakajabova.
Anet rovněž na jejím instagramu @anetakaderkova.

Děkujeme všem z vás, kteří nás po dobu šesti let podporovali, našim věrným čtenářům, partnerům. Zkrátka všem, kteří si pustili Check Czech Fashion v jakékoliv formě do svého života.

With Heart And Passion
Check Czech Fashion

Anet, Bárb a Mari

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow