CHECK CZECH FASHION  |

O CHECK CZECH FASHION

Check Czech Fashion ® je originální lifestylový projekt Anety Kaderkové, Mariety Kajabové a Bárb Drašnarová, který informuje o dění na české a zahraniční módní scéně, věnuje se pořádání autorských módních akcí, tvorbě originálního audiovizuálního obsahu, mapování street style a prezentaci osobního stylu.

With heart and passion. Check Czech Fashion.

Historie projektu

Projekt Check Czech Fashion vznikl na podzim 2010 jako volnočasová aktivita. Po vzoru zahraničních blogů jsme začaly fotit pouliční módu a založily tak jeden z prvních českých street style portálů v České republice. Následně se naše cesta přirozeně posunula k podpoře mladých tuzemských módních návrhářů a realizaci módních přehlídek. Na svém kontě má projekt tři úspěšné módní akce, z nichž vzešly v současné době velice úspěšní módní návrhářky jako Petra Ptáčková či Denisa Dovalová. Projekt se od svého začátku neustále vyvíjí. Sbíráme nové zkušenosti, potkáváme nové lidi. Měníme se my a částečně tak i vize Check Czech Fashion. Rok 2014 jsme odstartovaly s novým pořadem Fashion Confession a audiovizuální formou seriálu Otevíráme vaše skříně. Mimo jiné jsme úspěšně navrhly a absolvovaly řadu kreativních konceptů pro naše partnery. Rok 2015 jsme se věnovaly tvorbě obsahu! Články z oblasti módy, krásy, designu, umění a lifestylu jsme publikovaly v průměru každý druhý den. Za zmínku rozhodně stojí rubrika Fashion Economista a Ultimate Challenge. Dlouhodobě se snažíme mapovat módu v českých ulicích a bořit mýty ohledně módních stereotypů v Česku. To vše za pomoci vizuálního a audiovizuálního obsahu, prostřednictvím internetových stránek a sociálních sítí.

Náš tým

Aneta Kaderková Marieta Kajabová Barbora Drašnarová

Aneta Kaderková

Absolventka VŠE v Praze,
studentka Metropolitní univerzity Praha
 

aneta@checkczechfashion.cz
@anetakaderkova

Marieta Kajabová

Absolventka VŠE a Univerzity Karlovy v Praze,
studentka ČVUT
 

marieta@checkczechfashion.cz
@marietakajabova

Barbora Drašnarová

Absolventka Technické Univerzity v Liberci
 

barb@checkczechfashion.cz
@barbdrasnarova

Sociální sítě

[genericon icon=instagram] [genericon icon=facebook-alt] [genericon icon=youtube] [genericon icon=twitter] [genericon icon=pinterest-alt] [genericon icon=linkedin] [genericon icon=googleplus]